آغاز عملیات روانی سنگینی علیه عارف!

محمدرضا عارف تا این لحظه نفیا یا اثباتا اظهار نظری برای حضور در انتخابات نکرده و اعلام کرده که در حال بررسی شرایط است.

asdasd
کد خبر : ۱۱۲۶۳
لینک کوتاه کپی شد
0

علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی بنیاد امید ایرانیان درباره صحت اخبار مبنی بر قرار نداشتن نام محمدرضا عارف در بین گزینه های نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان و حضور مستقل وی در انتخابات ، اظهار کرد: من چون عضو این نهاد نیستم، اطلاعی از گزینه های مطرح شده ندارم.

بخوانید: همه چیز در مورد انتخابات ریاست جمهوری 1400

اما این گزاره که آقای عارف مستقل به انتخابات می آید یا تابع نظر نهاد اجماع ساز است، با این پیش فرض همراه است که او اعلام کاندیداتوری کرده است.

وی ادامه داد: برخی گفته اند عارف بدون هماهنگی با نهاد اجماع ساز اعلام کاندیداتوری کرده است، در حالیکه تا این لحظه آقای عارف نفیا یا اثباتا اظهار نظری برای حضور در انتخابات نکرده و اعلام کرده که در حال بررسی شرایط است.

بیشتر بخوانید: برگ برنده عارف برای ۱۴۰۰؟

خامسیان خاطرنشان کرد: کارکرد نهاد اجماع ساز همانند شورای عالی سیاست گذاری است. شورای عالی در دوره های گذشته پس از تایید صلاحیت کاندیداها فعالیت خود برای بررسی گزینه ها را آغاز می کرد.

اینگونه نبود که افراد برای کاندیداتوری از این شورا اجازه بگیرند. الان هم افراد برای اعلام کاندیداتوری نیازی به اجازه ندارند.

خامسیان با اشاره به ریاست سه دوره عارف در شورای عالی سیاست گذاری بیان کرد: نگاه عارف همواره تقویت وحدت جریان اصلاحات بوده است. اگر نهاد اجماع ساز هم در چارچوب تقویت وحدت عمل کند.

عارف هم در همین راستا عمل می کند. در منش رفتاری آقای عارف حرکت برخلاف هماهنگی جریان اصلاحات دیده نشده است که اوج آن در سال ۹۲ بود.

عملیات روانی سنگینی علیه عارف

مدیر روابط عمومی بنیاد امید ایرانیان ادامه داد: برخی چون احتمال کاندیداتوری عارف را می دهند، یک عملیات روانی سنگینی علیه او را آغاز کرده اند، البته این هجمه ها از زمان اغاز به کار مجلس دهم شروع شده و همچنان ادامه دار است.

متاسفانه بخشی از این جنگ روانی از سوی جریان هایی است که خود را به نوعی وابسته به اصلاح طلبان می دانند. بخشی هم مربوط به اقتدارگراهاست که مشغول به موج سواری هستند.

وی در پایان گفت: اصولا باید به سمت وحدت و تقویت جریان اصلاح طلب گام برداریم، به همین دلیل هم عارف به این حاشیه ها جواب نمی دهد. برخی رسانه ها به گونه ای تلاش می کنند که مصاحبه شونده علیه عارف موضع گیری کند. اینها همه جنگ روانی است و دلیل آن هم احتمال کاندیداتوری وی است.

منبع: ایسنا

۰
ارسال نظر