ویدیو/ هدیه گرانقیمت آرام جوینده به سپهر حیدری هوش از سر همه پراند!

سپهر حیدری پیشکسوت پرسپولیس با انتشار یک ویدئوی جالب توجه در اینستاگرام اش از هدیه لاکچری و گرانقیمت آرام جوینده رونمایی کرده است.

asdasd
کد خبر : ۲۰۷۰۶۳
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- سپهر حیدری ستاره اسبق سرخ پوشان مدت هاست که به همراه خانواده اش در امارات زندگی می کند.

البته این زوج مشهور در یک سال گذشته بین ایران و دبی در حال رفت و آمد بودند. اما حالا چند ماهی است که به نظر می رسد سپهر حیدری برای همیشه به امارات مهاجرت کرده است.

با این وجود فعالیت های جنجالی و خبرساز همسر حیدری در فضای مجازی سبب شده که از آنان به عنوان زوجی پرحاشیه در شبکه های اجتماعی یاد شود‌.

هر چند آرام جوینده در این چند سال اخیر به لطف شهرت همسرش به عنوان یک اینفلوئنسر مخاطبان زیادی را با خودش در فصای مجازی همراه کرده است.

در همین خصوص حالا منتشر شدن ویدئوی متفاوتی از سوی پیشکسوت پرسپولیس از هدیه فوق لاکچری که توسط همسرش دریافت کرده سوژه کاربران شده است.

سپهر حیدری در این استوری از عطر گرانقیمت اش که به نام او از برند مشهور گوچی خریداری شده رونمایی کرده است.

بخوانید: عکس/ خداحافظی احساسی شهربانو منصوریان و همسرش سوژه کاربران شد

نوبت خودستایی این بار به سپهر حیدری رسید!

به گزارش وقت صبح، سپهر حیدری کاپیتان قدیمی تیم پرسپولیس حالا دیگر به یکی از پیشکسوتان جنجالی فوتبال کشور در شبکه های اجتماعی بدل شده است.

البته او مدتی است که در نقش یک منتقد تند و تیز در صفحه شخصی اش به تمامی حوادث ریز و درشت لیگ برتر فوتبال ایران معترض است.

هر چند این رفتار اینستاگرامی حیدری بارها برای او مشکل ساز شده است.

اما به نظر می رسد ستاره سابق سرخ پوشان به انتقاد از مسائل فوتبالی عادت کرده و حتی در این موضوع خودش را صاحب نظر می داند‌.

در همین خصوص او در تازه ترین اظهار نظر جنجالی اش در هیاهوی بازی سرنوشت ساز پرسپولیس و النصر یادداشت کنایه آمیزی را در اینستاگرام منتشر کرده است.

کاپیتان پیشین پرسپولیس با نمایش تصویری از خودش در پیراهن تیم محبوب اش در ستایش از خود نوشته است:

«کسی که رنگ قرمز رو با قلبش انتخاب می‌کنه، هیچوقت برای این رنگ قیمت تعیین نمی کنه.»

۰
ارسال نظر