عکس/ جشن خصوصی جورجینا در غیاب رونالدو

جورجینا رودریگرز مدل مشهور آرژانتینی با منتشر کردن تصویر جالبی در اینستاگرام اش از شام لاکچری اش بدون حضور رونالدو رونمایی کرده است.

asdasd
کد خبر : ۲۰۶۸۶۵
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- در روزهای اخیر اخبار عجیبی درباره همراهی جورجینا با رونالدو برای حضور در ایران منتشر شد که جز شایعه ای خنده دار رسمیت دیگری نداشت.

البته حضور خبرساز ستاره پرتغالی در ایران سبب شده که کاربران ایرانی زیادی وارد صفحه شخصی جورجینا شوند و از او بابت عدم حضورش در ایران گلایه کنند.

عکس/ جشن خصوصی جورجینا در غیاب رونالدو با این وجود نکته جالب این حواشی رفتارهای عادی و بی تفاوت این مدل آرژانتینی است که فارغ از هیاهوی حضور رونالدو در ایران به فعالیت های روزمره اش مشغول است.

در همین خصوص اکنون منتشر شدن تصویر تازه ای از سوی این چهره مشهور در صفحه شخصی اش توجه کاربران را جلب کرده است.

جورجینا در این استوری نشان داده که در غیاب رونالدو با همراهی فرزندان اش یک میز لاچری تدارک دیده و جشنی خصوصی پربا کرده است.

بخوانید: عکس/ پیغام عقاب آسیا از آمریکا برای تیم پرسپولیس

خودنمایی جورجینا با 4 انگشتر الماس؛ عربستانی ها خشمگین شدند

به گزارش وقت صبح، علی رغم انتقاد های گسترده برخی کاربران از اقدامات جنجالی جورجینا در فضای مجازی رفتارهای نمایشی او کماکان در این فضا ادامه دارد.

هر چند برخی از هواداران پر و پا قرص این مدل مشهور آرژانتینی در تضاد با مخالفان جورجینا معتقدند نباید از فعالیت های او به عنوان یک چهره بین المللی ایراد گرفت.

در همین خصوص حالا مادر فرزندان رونالدو با انتشار تصویری خبرساز از کلکسیون انگشترهای جواهر نشان اش رونمایی کرده است.

با این حال نامزد رونالدو برخلاف او که همیشه از حواشی های امروزی دوری کرده، این روزها محبوبیت زیادی در بین جوانان عربستانی پیدا کرده است.

موضوعی که حتی انتقاد شدید برخی از چهره های مشهور و فعال اجتماعی کشور عربستان را در هم پی داشته است.

۰
ارسال نظر