عکس/ پیغام عقاب آسیا از آمریکا برای تیم پرسپولیس

احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی با انتشار استوری خاصی در اینستاگرام اش به طور ویژه از تیم پرسپولیس برای بازی فردا حمایت کرده است.

عکس/ پیغام عقاب آسیا از آمریکا برای تیم پرسپولیس
کد خبر : ۲۰۶۸۵۴
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- تیم پرسپولیس فردا در دیداری حساس در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف النصر عربستان خواهد رفت.

البته یکی از نکات عجیب این بازی که حتی باعث تعجب مسئولان النصر شده عدم حضور تماشگران در این بازی به دلیل آماده نبودن سکوهای ورزشگاه آزادی است.

با این حال در فاصله چند ساعت مانده به آغاز این بازی سرنوشت ساز اغلب پیشکسوتان پرسپولیس با منتشر کردن مطالبی در فضای مجازی به حمایتی همه جانبه از تیم محبوب شان پرداخته اند.

در همین رابطه احمدرضا عابدزاده ستاره قدیمی و مجبوب فوتبال کشور با انتشار یک استوری معنادار در صفحه شخصی اش در حمایت از پرسپولیس سنگ تمام گذاشته است.

او در این استوری اغراق آمیز تیم اسبق اش را شیران ایران زمین و نماد عشق غیرت نامیده است.

عکس/ پیغام عقاب آسیا از آمریکا برای تیم پرسپولیس

بخوانید: عکس/ واکنش شایان مصلح به حرکات عجیب مردم برای دیدن رونالدو

دیدار معنادار عقاب آسیا با ستاره قدیمی تیم ملی در اروپا

به گزارش وقت صبح، در روزهایی که گذشت نام احمدرضا عابدزاده کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ناخواسته در مقابل دوست و همبازی قدیمی‌اش یحیی گل محمدی قرار گرفت.

ماجرا از این قرار بود که بهروز رهبری فرد در مصاحبه ای جنجالی اعلام کرد که دیگر هیچ رفاقتی با گل محمدی ندارد و از او بسیار دلگیر است.

پس از این موضوع بود که عقاب آسیا با انتشار یک استوری مبهم از تصویری مشترک با رهبری فرد در حالیکه او را در آغوش گرفته رونمایی کرد.

۰
ارسال نظر