عکس/ کولاک احساسی فرهاد مجیدی اماراتی ها را شوکه کرد

فرهاد مجیدی ستاره سابق آبی پوشان پایتخت با انتشار یک استوری معنادار در صفحه شخصی‌اش به تمامی شایعات اخیر درباره خودش پایان داد.

asdasd
کد خبر : ۲۰۳۵۰۶
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- روزهای گذشته بود که شایعات عجیبی درباره جدایی فرهاد مجیدی از تیم اتحاد کلباء امارات در برخی از رسانه‌های داخلی منتشر شد.

دلیل این اخبار هم استوری عجیبی بود که ستاره اسبق استقلال از خودش در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

او در این استوری معنادار تصویری معروف از خودش را در کنار زمین فوتبال به نمایش گذاشته بود که به نظر می رسید در حال خداحافظی کردن با هواداران اش است.

اما ساعاتی پیش سرمربی پیشین استقلال با منتشر کردن استوری تازه‌ای به تمامی شایعات پخش شده درباره برکناری‌ اش از هدایت اتحاد کلباء واکنش نشان داد.

فرهاد مجیدی با نمایش تصویری از خودش در پیراهن اتحاد کلباء و تگ کردن صفحه اجتماعی این باشگاه اماراتی به طرفداران اش اعلام کرده قصد جدایی از این تیم را ندارد.

عکس/ کولاک احساسی فرهاد مجیدی اماراتی ها را شوکه کرد

بخوانید: عکس/ سپهر حیدری: عیسی آل کثیر را به پرسپولیس برگردانید

استوری عاشقانه فرهاد مجیدی برای این دختر خاص

به گزارش وقت صبح، فرهاد مجیدی کاپیتان قدیمی تیم استقلال از جمله کسانی است که همواره در کارهای خیر برای کودکان سندرم دان طرفدار استقلال پیش قدم بوده است.

با اینکه او این روزها ساکن کشور امارات است و در آنجا به مربی گری مشغول است، اما حتی از راه دور هم سعی می کند با کوچک ترین کارها دل این هواداران آبی پوش را شاد کند.

در همین رابطه او حالا با انتشار یک استوری معنادار در صفحه شخصی اش برای یکی از این فرشته های معصوم تولد او را با جملاتی احساسی تبریک گفته است.

فرهاد مجیدی با انتشار این استوری تولد برای یکی از طرفداران پر و پاقرص اش به شدت مورد تمجید و تحسین کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

البته این برای چندمین بار است که سرمربی اتحاد کلبأ با انتشار یک یادداشت خاص در اینستاگرام اش به کودکان سندرم دان ابراز احساسات می کند.

۰
ارسال نظر