ویدیو/ غذای عجیب و مرموزی که هادی چوپان خلق کرد

هادی چوپان قهرمان مشهور کشور با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام اش از برنامه غذایی خاص و مرموزش برای کاربران رونمایی کرده است.

asdasd
کد خبر : ۲۰۲۹۴۷
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- به نظر می رسد هادی چوپان آقای مستر المپیای ۲۰۲۲ دنیا روند تازه ای را درباره فعالیت در فضای مجازی در پیش گرفته است.

او که تا هفته‌های گذشته به طور مستمر در شبکه‌های اجتماعی فعال بود حالا در اقدامی محتاطانه کمتر از گذشته در این فضا حضور دارد و سعی کرده تمام تمرکزش را روی مسترالمپیای ۲۰۲۳ بگذارد.

هرچند هنوز چند ماهی تا آغاز این تورنمنت بزرگ باقی مانده است، اما اغلب رقبا و منتقدان خارجی چوپان او را بخت اول کسب عنوان قهرمانی این دوره دانسته‌اند.

در همین خصوص ساعاتی پیش این ورزشکار شیرازی ویدئوی جالبی را از وعده غذایی روزانه اش در اینستاگرام اش منتشر کرده که با واکنش‌های متفاوتی همراه بوده است.

گرگ پارسی با نمایش فیلمی از غذای رژیمی و متفاوت مختص به خودش به این نکته اشاره کرده که هیچکس جز او نمی‌داند که این غذا چیست و چگونه پخته شده است!

چهره باورنکردنی و مردانه هادی چوپان در 11 سالگی شما را شوکه می کند

به گزارش وقت صبح، کمتر از ۳ ماه دیگر به برگزاری بزرگترین رقابت بدنسازی ورزشکاران سراسر دنیا در کشور آمریکا زمان باقی مانده است.

هرچند تب و تاب این تورنمنت بزرگ سبب شده که اغلب مدعیان قهرمانی این دوره مورد توجه کاربران و رسانه های بین المللی قرار بگیرند.

اما هادی چوپان که قهرمان بی تکرار این مسابقات در سال ۲۰۲۲ بوده حالا این روزها به عقیده برخی رسانه های معتبر خارجی اصلی ترین مدعی قهرمانی امسال معرفی شده است.

البته تمرینات فشرده و شبانه روزی گرگ پارسی نشان می ‌دهد که او به هیچ وجه قصد نداره قله قهرمانی این مسابقات را با کسی قسمت کند.

در همین رابطه ساعاتی پیش این ورزشکار محبوب شیرازی با رونمایی از تصویری قدیمی و زیرخاکی در صفحه شخصی اش توجه طرفداران اش را جلب کرده است.

هادی چوپان با نمایش تصویری سیاه و سفید از ۱۱سالگی اش در این استوری مدل موهای عجیب اش را که در آن سال‌ها در میان نوجوانان بسیار رواج داشته به رخ کاربران کشیده است.

۰
ارسال نظر