عکس/ بلای تکان دهنده جدیدی که بر سر مجری اخراجی تلویزیون آمد

مجتبی پوربخش مجری اسبق شبکه ورزش با منتشر کردن یک استوری ناراحت کننده در صفحه مجازی اش مخاطبین اش را نگران کرده است.

asdasd
کد خبر : ۱۸۲۹۹۸
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- پس از گذشت ماه ها حالا دیگر همه می دانند که مجتبی پوربخش مجری و گزارشگر سابق تلویزیون در حال سپری کردن روزهای سختی است.

با وجود اینکه این مجری باتجربه در حال مبارزه با بیماری سختی است، اما امید و انگیزه او برای ادامه این مسیر طاقت فرسا باعث شده اغلب کاربران همواره از او تمجید کنند.

اما در روزهای اخیر این تهیه کننده باسابقه با انتشار تصاویری از مراحل دقیق بیماری اش دنبال کنندگان اش را فضای مجازی نگران کرده است.

در همین‌ رابطه این مجری ممنوع الکار به تازگی یک استوری شوک برانگیز درباره عوارض بیماری اش در اینستاکرام اش منتشر کرده که قلب دوستداران اش را به درد آورده است.

بلای جدیدی که بر سر مجری اخراجی تلویزیون آمد

بخوانید: عکس/ امیر علی اکبری سامورایی شد

بلایی که شیمی درمانی بر سر وزن مجری اخراجی تلویزیون آورد

به گزارش وقت صبح، مجتبی پوربخش سال گذشته پس از برکناری اش از تلویزیون، به یکباره با انتشار فیلمی در اینستاگرام ماجرای بیماری سرطان اش را برملا کرد.

هر چند او پس از اعلام این خبر اعلام کرد که دو سال می شود درگیر این بیماری سخت شده است. با این حال امیدوار است که بتواند با شکست سرطان سلامتی دوباره اش را بازیابد.

اما در روزهای اخیر این مجری ممنوع التصویر بارها از شرایط سخت روند بیماری اش صحبت کرده است.

در همین خصوص پوربخش در تازه ترین فعالیت اش در فضای مجازی با انتشار تصویری از حال اکنون اش از عوارض دردناک شیمی درمانی یادداشتی منتشر کرده است.

او در این رابطه نوشت: بیکاری و شیمی درمانی باعث شده بود وزنم به 107 برسه. چند هفتست ورزش شروع کردم و فعلا 5 کیلو کم کردم.

۰
ارسال نظر