عکس/ ادعای جدید و کهکشانی پدر آرات: مسی و بارسلونا هدیه فرستادند

پدر آرات حسینی کودک مشهور شبکه های اجتماعی، بار دیگر با انتشار یک یادداشت عجیب فرستادن هدیه از سوی لیونل مسی برای پسرش را افشا کرده است.

asdasd
کد خبر : ۱۷۹۸۵۶
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- پس از گذشت چندین ماه به نظر می رسد ماجرای جنجالی قطع همکاری بین آرات حسینی و آکادمی سپاهان اصفهان، هنوز خاتمه نیافته است.

چرا که محمد حسینی پدر آرات در این مدت هر بار با انتشار یک یادداشت تند و تیز در صفحه شخصی پسرش به افراد دخیل در این قطع همکاری حمله می کند.

از سوی دیگر برخی از رسانه ها هم در این مدت کوتاه مدعی شده اند که این نابغه کوچک فوتبال به اصرار و اجبار پدرش وارد دنیای حرفه ای فوتبال شده است.

 ادعای جدید و کهکشانی پدر آرات: مسی و بارسلونا هدیه فرستادند در همین خصوص سید محمد حسینی در تازه ترین فعالیت اش در صفحه اینستاگرامی آرات، یادداشت عجیب و معناداری را خطاب به مخالفان اش منتشر کرده است.

اما نکته جالب این متن اعتراضی، افشاگری های متفاوتی است که پدر آرات درباره پسرش و مواجه او با افراد مشهور جهان اعلام کرده است.

او در بخشی از این مطلب جنجالی یادآوری شده که آرات به قدری معروف و قابل تمجید است که لیونل مسی برای او هدیه ای ارسال کرده است.

بخوانید: ویدیو/ تسلط باورنکردنی آرات حسینی به زبان انگلیسی

حضور آرات حسینی در ورزشگاه منچستر سیتی

به گزارش وقت صبح، در هفته های گذشته جنجال های متفاوتی علیه پدر آرات حسینی در شبکه های اجتماعی و‌ رسانه هاشکل گرفت.

پس از این حواشی بود که محمد حسینی با انتشار یادداشت های تند و تیزی در صفحه شخصی پسرش، پاسخ منتقدان اش را داد.

اما در چند روز گذشته صفحه اینستاگرامی این کودک مشهور تصاویر و ویدئوهای جالبی را منتشر کرده تا جنجال های پیشین فراموش شود‌.

در همین راستا حالا ویدیوی متفاوتی از سوی پدر آرات در اینستاگرام منتشر شده که با واکنش های متفاوتی مواجه شده است.

این ویدئو متعلق به زمانی است که آرات در انگلیس حضور داشته و برای دیدن بازی باشگاه مورد علاقه اش یعنی منچستر سیتی به ورزشگاه این تیم پرطرفدار رفته است.

۰
ارسال نظر