ویدیو/ نمایی از موتورسواری جالب سهیلا منصوریان در تهران

سهیلا منصوریان‌ قهرمان ووشوی ایران با نمایش ویدئوی جالب توجه ای از موتورسواری خودش در سطح شهر تهران، سوژه داغ کاربران شده است.

ویدیو/ نمایی از موتورسواری جالب سهیلا منصوریان در تهران
کد خبر : ۱۷۹۸۳۱
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- سهیلا منصوریان ووشوکار قهرمان ایران و جهان یکی از قهرمانان مشهور ورزش بانوان کشور است.

البته این روزها خواهران منصوریان نه فقط به واسطه مدال های ورزشی شان بلکه با فعالیت های حاشیه ای شان در شبکه های اجتماعی در مرکز توجه کاربران قرار دارند.

با این وجود در روزهای گذشته انتشار ویدئوی جالبی از سوی این دختر قهرمان در صفحه مجازی اش، واکنش های گسترده ای را در پی داشته است.

او در یک استوری با انتشار فیلمی از خودش مدعی شده که این روزها و در ترافیک شلوغ تهران بوسیله موتور شخصی اش تمام کارهای اداری اش را با سرعت بیشتری انجام میدهد.

البته چندی پیش انتشار ویدئوی موتور سواری خطرناک شهربانو منصوریان در سطح جاده ها هم سوژه کاربران شده بود.

بخوانید: عکس/ لقب افسانه ای رسول خادم به ناهید کیانی پس از قهرمانی

واکنش متفاوت شهربانو منصوریان به خداحافظی وریا غفوری

به گزارش وقت صبح، پس از گذشت دو روز همچنان خبر خداحافظی وریا غفوری کاپیتان سابق استقلال از دنیای فوتبال، سوژه داغ کاربران و‌ رسانه های داخلی است.

هر چند وریا غفوری نتوانست در بازی دیروز دربی پایتخت به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کند، اما واکنش ها به این موضوع از سوی اغلب چهره ها ادامه دارد‌.

در همین‌ رابطه حالا شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی جهان با انتشار استوری خاصی به حمایت از کاپیتان محبوب و پیشین آبی پوشان پرداخته است.منصوریان با یک پیام احساسی خطاب به وریا غفوری نوشته است: فراموش نمیشی کاپیتان.

۰
ارسال نظر