عکس/ روسیه گردی جالب امیر علی اکبری

امیر علی اکبری قهرمان مشهور هنرهای رزمی با انتشار تصویری در صفحه مجازی اش از تفریح این روزهای اش در کشور روسیه رونمایی کرده است.

asdasd
کد خبر : ۱۷۷۱۲۹
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- امیر علی‌اکبری کشتی کار فرنگی پیشین کشور است که چند سالی است در رشته هنرهای رزمی ترکیبی فعالیت می کند.

البته این مبارز معروف در رشته کشتی مدال های متفاوتی را کسب کرده است. و حتی در سال ۲۰۱۰ قهرمان کشتی فرنگی جهان شد.

اما پس از ماجرای جنجالی پرونده دوپینگ او و همچنین محرومیت اش او برای همیشه با تشک کشتی خداحافظی کرد.

با این وجود این روزها همه این ورزشکار مطرح کشور را به عنوان یکی از فنی ترین فایترهای جهانی می شناسند.

در همین خصوص امیر علی اکبری به تازگی با انتشار تصویری از تفریح این روزهای اش رونمایی کرده است.

این قهرمان مشهور با نمایش یک استوری در صفحه اینستاگرام اش نشان داده که برای مسافرت به کشور روسیه سفر کرده است.

امیر علی اکبری قهرمان مشهور هنرهای رزمی با انتشار تصویری در صفحه مجازی اش از تفریح این روزهای اش در کشور روسیه رونمایی کرده است.

بخوانید: ویدئو / تهدید رقیبان مستر المپیا توسط هادی چوپان به سبک جدید

واکنش امیر علی‌اکبری به بزن بزن در اکباتان

به گزارش ایران ورزشی، مازیار الهامی که روزگاری با خود علی‌اکبری کار می­‌کرد، روز گذشته در اتهامی که بازتاب عجیبی در رسانه­‌ها داشت مدعی شد که علی‌اکبری با او در اکباتان قرار گذاشته و به همراه دوستانش با سلاح سرد به او حمله­‌ور شده‌اند!

درگیری در فروردین ۱۴۰۱

مازیار الهامی ادعای خود را این‌طور مطرح کرده است: ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۱ یکی از دوستان امیر علی‌اکبری با من صحبت کرد و مدعی شد که یک اسپانسر بسیار خوب را برای من پیدا کرده است و برای بستن قرارداد با هم در اکباتان قرار گذاشتیم.

طبق برنامه‌ریزی قرار ما در انتهای جاده سلامتی فاز ۲ اکباتان بود تا به دفتر اسپانسر برای ثبت قرارداد برویم. من زمانی که به انتهای جاده سلامتی اکباتان رسیدم، امیر علی‌اکبری و دو نفر از دوستان او با سلاح سرد به من حمله کردند.

متأسفانه در آن درگیری بینی و دندان من شکست و حتی یکی از اهالی همان ساختمان‌ها در آن درگیری امیر علی‌اکبری را شناسایی کرده بود و جزو شهود ما در دادگاه بود.

محکومیت پس از ۱۱ ماه!

الهامی اسنادی در اختیار رسانه­‌ها قرار داده که نشان می­‌دهد دادگاه علی‌اکبری و دوستانش را محکوم به پرداخت دیه کرده است. او در این باره نیز گفت: وقتی اسناد و مدارک در دادگاه ارائه شد، علی‌اکبری محکوم شد و حالا او باید دیه پرداخت کند.

موضوع جالبی که وجود دارد این است که او در دادگاه ابتدا این موضوع را انکار می‌کرد و قسم می‌خورد که اصلا چنین اتفاقی رخ نداده است، اما مسئولان اداره آگاهی موبایل علی‌اکبری را نقطه‌زنی کردند و دوربین‌هایی که ورود و خروج خودروی آن‌ها را ثبت کرده بود ثابت کرد که او و دوستانش در آن درگیری حضور داشتند.

در سندی که در رسانه­‌ها برای این اتفاق منتشر شده، عنوان شده علی‌اکبری و فردی دیگر، جرم‌شان محرز بوده و باید ۱٫۵ درصد دیه کامل را به شاکی بپردازند. تاریخ صدور این حکم ۲۴ بهمن سال گذشته بوده که البته بدوی بوده و بیست روز زمان اعتراض داشته است. نکته جالب اینجاست که این حکم غیابی صادر شده و هیچ‌کدام از دو متهم در دادگاه حاضر نبوده‌اند.

علی‌اکبری: در دادگاه رسانه محکومش کردم

امیر علی‌اکبری ادعای الهامی را با وجود داشتن سند رد کرد و مدعی شد که به او دست هم نزده است! علی اکبری درباره ادعای مطرح‌شده از سوی این ورزشکار سابق کاراته گفت: من چرا باید با این شخص وارد درگیری شوم. ادعایی که مطرح کرده حقیقت ندارد و من به او دست هم نزدم. سال گذشته در دادگاهی که تشکیل شد نیز حاضر شدم و همین­‌ها را گفتم.

ورزشکار مطرح ایران در رشته MMA ادامه داد: من پیش از این در دادگاه فرهنگ و رسانه هم از این شخص شکایت کرده و محکومش نیز کرده بودم. حالا هم نمی­‌دانم چرا چنین ادعایی را مطرح کرده است.

تنها بخشی از صحبت­‌های علی اکبری که با ادعای الهامی مطابقت دارد آن‌جاست که علی‌اکبری گفت: این فرد تنها به دنبال مطرح شدن است و هدفش از مطرح کردن این ادعا همین است.

الهامی نیز پیش از این گفته بود: زمانی که این موضوع را در دادگاه مطرح کردم، امیر علی‌اکبری مدعی شد من به دنبال جذب فالوئر هستم و تمام ادعا‌های من دروغ است.

۰
ارسال نظر