ویدئو/ سریال لالایی عمو پورنگ تیزر و زمان پخش

تیزر سریال لالایی عمو پورنگ منتشر شده و به شدت مورد توجه قرار گرفته است. قرار است این مجموعه احتمالا از خرداد ماه 1403 از شبکه نمایش خانگی پخش شود.

کد خبر : ۲۳۱۰۸۹
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- این روزها صحبت از پخش سریال فانتزی در حوزه کودک و نوجوان است که برای اولین بار داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ در برنامه تحویل سال یک خبر کوتاهی از آن داد.

نام این سریال «لالایی» است با بازی داریوش فرضیایی بعد از مدت‌ها غیبت و البته فضایی متفاوت از یکی از پلتفرم‌های نمایش‌‌خانگی پخش شود.

سریال لالایی عمو پورنگ کی پخش می‌شود؟

این سریال به کارگردانی احمد درویشعلی‌پور که سال‌ها با داریوش فرضیایی کار کرده و «سرزمین بالش‌ها» را با او در شبکه نمایش‌خانگی داشت این روزها در اواخر تصویربرداری به سر می‌برند و گروه در تهران مشغول فعالیت‌اند تا اواخر اردیبهشت‌ماه کار به پایان برسد.

قرار است این سریال امسال در یکی از پلتفرم‌های نمایش‌خانگی پخش شود.

اسامی بازیگران سریال لالایی

امیر کربلایی‌زاده که مدت‌ها از او خبری نیست و بیشتر به آموزش استندآپ کمدی و اجرای تئاتر مشغول است در این سریال به ایفای نقش می‌پردازد و فرهاد بشارتی هم چندی پیش از حضور خود در این سریال خبر داده بود.

قطعاً بازگشت داریوش فرضیایی بعد از مدت‌ها با سریالی در شبکه نمایش‌خانگی را می‌توان به فال نیک گرفت، چون خبرها حاکی از همکاری مجدد او با تلویزیون است.

 

۱
ارسال نظر