ویدئو/ صحبت‌های غیر قابل انتظار محمود احمدی نژاد

ویدئویی از جدیدترین مصاحبه محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق ایران منتشر شده است.

asdasd
کد خبر : ۶۹۳۰۵
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، در بخش‌هایی از این مصاحبه، او از علاقه خود به سینمای قبل از انقلاب و بازیگرانی نظیر فررین، ناصر ملک مطیعی و بهروز وثوقی سخن می‌گوید.

سخنانی از این جهت عجیب که در زمانی که خود احمدی نژاد سکان دولت را در دست دادشت، هیچ تلاشی برای کار کردن این افراد در سینما از خود نشان نداد.

اعتراض فرزند ناصر ملک مطیعی به محمود احمدی نژاد

با انتشار این مصاحبه امیرعلی ملک مطیعی فرزند ناصر ملک مطیعی در پستی اینستاگرامی خطاب به محمود احمدی نژاد نوشته است.

«جناب آقای محمود احمدی نژاد! با سلام، چقدر خوشحال شدم که گفتگوی شما را دیدم، چقدر خوشحال شدم که صحبت‌های جنابعالی را در مورد سینمای قبل از انقلاب و ستارگانش شنیدم …

چقدر جالب که فیلم «قیصر» را دیده‌اید، همینطور «گوزنها» و «رضا موتوری» را … چقدر خوب، که شما اسطوره سینمای ایران استاد «بهروز وثوقی» را دوست دارید، چقدر عالی، که از دیگر چهره‌های ماندگار سینما همچون زنده یادان «محمدعلی فردین» و «رضا بیک ایمانوردی» نام بردید و یاد کردید …

در یک مصاحبه دیگرتان هم دیدم که در مورد موسیقی قبل از انقلاب فرموده بودید: «داریوش» و «ستار» گوش می‌دادم!

چقدر خوب! چقدر زیبا! چقدر منورالفکر!

سوالی که برای ما پیش می‌آید، این است که؛ چرا در دوره ریاست جمهوری خودتان حتی یکبار هم از هنرمندان قبل انقلاب نام نبردید؟! هشت سال وقت داشتید تا از این هنرمندان دلشکسته یاد کنید!

هشت سال فرصت داشتید تا برای ممنوع الکاری و مشکلاتشان اقدامی کنید! هشت سال زمان داشتید تا به وزیر ارشادتان بفرمایید تا از این هنرمندان ممنوع التصویر که یا خانه‌نشین شدند، یا مجبور به ترک وطن شدند و یا دق کردند تجلیل و تکریمی کند … اما هیچ کاری نکردید! هیچ اقدامی انجام ندادید! چرا هیچ قدمی برنداشتید؟!

چرا همین صحبت‌ها را در دوران زمامداری خودتان به زبان نیاوردید؟ حالا که دیگر در مسند قدرت نیستید و به نوعی از حاکمیت رانده شده‌اید، به یاد سینمای قبل از انقلاب افتاده‌اید؟ به یاد موسیقی قبل از انقلاب افتاده‌اید؟ به یاد هنرمندان آن آثار خاطره‌انگیز افتاده‌اید؟

روزگار پر دردی، بر این هنرمندان گذشت. سالهای سختی، بر این بازیگران و خوانندگان گذشت و کسی از شما و یارانتان، کاری برایشان نکرد! حرفی در موردشان نزد! نامشان را نگفت! و یادشان نکرد …

فکر نمی‌کنید حالا خیلی دیر شده؟! کاش آنموقع که سوار بر اسب مراد بودید و بر صندلی قدرت تکیه زده بودید، از این چهره‌های ممنوع شده و محروم شده یاد می‌کردید! آنروزهایی که به برخی از بازیگران سینمای بعد انقلاب، نشان درجه یک فرهنگ و هنر می‌دادید!

آنروزهایی که خواننده‌ی صدا و سیما را در آغوش می‌گرفتید و تجلیل می‌کردید! کاش آنروزها این صحبت‌ها را مطرح می‌فرمودید! فرصت‌ها از دست رفت، عمرها بر باد رفت و حالا خیلی دیر است!
امیرعلی ملک مطیعی فرزند ناصر ملک مطیعی بازیگری که بهترین سالهای زندگی و هنری‌اش، ممنوع الکار بود! از جمله دوره ریاست جنابعالی! »»

۰
ارسال نظر