ویدئو/ اولین ویدئو از مهران غفوریان پس از عمل: خدا رو شکر زنده‌ام

مهران غفوریان پس از سکته قلبی در پشت صحنه سریال نیسان آبی در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

asdasd
کد خبر : ۵۳۸۶۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، مهران غفوریان پس از موفقیت عمل جراحی‌اش ویدئویی منتشر کرده و از خدا و لطف مردم تشکر کرده است.

توقف نیسان آبی پس از حمله قلبی مهران غفوریان

تهیه‌کننده «نیسان آبی» از توقف ضبط این سریال در پی بستری شدن مهران غفوریان در بیمارستان و عمل قلب باز این بازیگر خبر داد.

احسان ظلی‌پور، درباره ادامه ضبط سریال نمایش خانگی «نیسان آبی» با توجه به مشکلی که برای مهران غفوریان ایجاد شده است، توضیح داد:

«مهران غفوریان قبل از این هم چون در سریال «خاتون» بازی داشت، به صورت پراکنده سر صحنه «نیسان آبی» حاضر می‌شد؛ برای همین در قسمت‌های باقیمانده این مجموعه حتما باید حضور داشته باشد.

ما فعلا کار ضبط سریال را متوقف کرده و برای قسمت‌های باقیمانده منتظر آقای غفوریان مانده‌ایم تا ان‌شاءالله بهبودی کامل پیدا کرده و سر پروژه بازگردد. »

او افزود: «حدودا دو تا سه هفته از کار سریال «نیسان آبی» باقی مانده است اما ما پنج قسمت آماده پخش داریم و فکر نمی‌کنم تأخیری در پخش سریال ایجاد شود. »

ظلی‌پور در پایان گفت: «ما منتظر می‌مانیم تا حال مهران غفوریان بهتر شود و ادامه کار را بگیریم. پزشک معالج ایشان گفته است که به امید خدا تا یک ماه دیگر بهتر می‌شوند و برای ادامه کار بازمی‌گردد؛ آن موقع قسمت‌های باقیمانده ضبط می‌شود.»

سریال «نیسان آبی» به کارگردانی منوچهر هادی، تهیه‌کنندگی احسان ظلی‌پور و نویسندگی کمیل روحانی این روزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.

تا به حال یک قسمت از این سریال کمدی با بازی حسین یاری و مهران غفوریان، یکتا ناصر و بهناز جعفری عرضه شده است.

۰
ارسال نظر