ویدئو/ دنیا جهانبخت: پسرم مثل خودم خوشگل و بامعرفت می‌شه!

دنیا جهانبخت یکی از مشهورترین شاخ‌های مجازی طبق روال همیشه یک لایو گذاشت.

asdasd
کد خبر : ۴۸۷۸۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، در بخشی از این لایو او خصوصیات پسرش را که در شرف به دنیا آمدن است بر می‌شمرد که خوشگلی و با معرفت بودن هم جزو آن‌ها است.

رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم

دنیا جهانبخت و مهراد جم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از رابطه عاشقانه خود گفتند که در ۲۴ ساعت بعد با موجی از کامنت‌ها و بازتاب‌های در میان کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

در آخرین روز مهر ۹۹ و در آستانه انتشار سورپرایز اکتبر ۲۰۲۰ میلادی رئیس جمهور آمریکا پیش از انتخابات ۳ نوامبر، سورپرایز دنیا جهانبخت و مهراد جم در فهرست ترندهای مهرماهی ایرانیان قرار گرفت.

رابطه پنهانی دنیا جهانبخت و مهراد جم اکنون علنی شده و این رابطه با واکنش امین فردین، مسئول رسانه پشت پرده در خارج از کشور نیز همراه شده است.

امین فردین که سابقه افشاگری علیه سلبریتی‌های سینما و هنر ایران را دارد در پستی مهراد جم را نیز به افشاگری تهدید کرده است.

دنیا جهانبخت تنها ۳۹۳ پست تا اواسط اکتبر ۲۰۲۰ میلادی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و بیش از ۹ میلیون نفر او را دنبال می‌کنند.

او فقط یک صفحه را فالو کرده که صفحه مهراد جم عشق جدیدش است.

مهراد جم خواننده جوان پاپ دهه هفتادی ایران است که اخیرا از رابطه‌اش با دنیا جهانبخت گفته و ۱.۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

وی فقط ۱۲ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که لایک و فالوهای زیادی اخیرا دریافت کرده است.

پستی که رابطه دنیا جهانبخت با مهراد جم را در صفحه این خواننده جوان به نمایش گذاشته میلیون‌ها بازدید و ده‌ها هزار کامنت دریافت کرده است که در زیر مشاهده می‌کنید.

۰
ارسال نظر