ویدئو/ آب یخی که احسان علیخانی و عادل روی سر عمو پورنگ ریختند!

عمو پورنگ ویدئویی عجیب از مواجهه عجیب خودش با عادل فردوسی پور، رامبد جوان و احسان علیخانی منتشر کرده که پایان خوبی برای او ندارد.

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۸۵۸
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- ویدئو مربوط به 5 سال قبل است. همان زمانی که احسان علیخانی برنامه سه ستاره را ساخت و در یکی از برنامه ها عادل فردوسی پور، رامبد جوان و داریوش فرضیایی را دعوت کرد.

اما مشخص است که عمو پورنگ بیش از همیشه دلش برای تلویزیون تنگ شده و با انتشار دوباره این ویدئو خواسته روزهای طلایی اش را به مخاطبان اش یادآوری کند.

البته احتمالا او آنچنان در این دلتنگی غرق شده که اصلا حواسش نبوده که در بخشی از این ویدئو، داریوش فرضیایی ناگهان به عادل فردوسی پور، رامبد جوان و احسان علیخانی پیشنهاد می کند که به برنامه کودک هم بیایند.

آن ها نیز جوابی می دهند که همچون آب یخی است که بر سر پرسشگر ریخته می شود. علیخانی ناگهان پاسخ می دهد که آخر چرا باید به برنامه کودک بیاییم، آخر آنجا چکار کنیم.

البته او این پاسخ را با لحنی تحقیر آمیز می دهد و باعث می شود که ببیننده جا بخورد. داریوش فرضیایی نیز در واکنش به این پاسخ می گوید که بیایید و اردک تک تک بخوانید؛ بچه ها شما را دوست دارند.

بخوانید: عکس/ اشک و آه عمو پورنگ به خاطر تنهایی و اشتباه تازه اش!

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون متولد 1352 است. او که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

۰
ارسال نظر