تقلید صدای باورنکردنی “گوهر خیراندیش” توسط خانم بازیگر/ ویدئو

تقلید صدای بامزه گوهر خیراندیش توسط کمند امیرسلیمانی در یک برنامه تلویزیونی را ببینید.

کد خبر : ۱۲۷۹۱۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، کمند امیر سلیمانی بازیگر مطرح ایرانی در برنامه تلویزیونی معرکه به طرز ناباورانه ای صدای گوهر خیراندیش بازیگر توانمند ایرانی را تقلید کرد.

چگونه مهران مدیری گوهر خیراندیش را راضی به بازی در «هیولا» کرد؟

مهر نوشت: گوهر خیراندیش می‌گوید من ابتدا از بازی این نقش ترس داشتم و به آقای مدیری می‌گفتم خوشحال نیستم که این نقش را ایفا کنم.

گوهر خیراندیش که چندی پیش در سریال «هیولا» به کارگردانی مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی به ایفای نقش پرداخته بود درباره این سریال نیز در توضیحاتی بیان کرد:

من قبل از این در فیلم «توکیو بدون توقف» با مهران مدیری همکاری کرده بودم و همکاری خوبی هم داشتیم اما فکر می‌کنم این سریال به نوعی کارستان بود و هر روز سر کار همه از حضور در این پروژه لذت می‌بردیم.

وی که در نقش «مادر هوشنگ شرافت» در این سریال به ایفای نقش پرداخته بود درباره نقش خود و قصه ازدواج با یک جوان عنوان کرد:

ترس داشتم

من ابتدا از بازی این نقش ترس داشتم و به آقای مدیری می‌گفتم خوشحال نیستم که این نقش را ایفا کنم و این زن در چنین سنی ازدواج کند چون نگران بازخوردها بودم.

اما آقای مدیری به من اطمینان داد این نقش به شخص گوهر خیراندیش لطمه نمی‌زند و اتفاقاً تصویرگر زنانی است که فرهنگ جامعه خود را فراموش کرده، می‌خواهند همه چیز را عوض کنند و به شخص دیگر تبدیل شوند.

بازیگر «هیولا» اضافه کرد: من اعتقاد دارم انسان‌ها باید همدم و مونس خود را در سطح فرهنگی و سن خود انتخاب کنند و من در ابتدا با این اختلاف سنی کنار نمی‌آمدم ولی خدا را شکر مردم اینقدر هوشمند بودند که متوجه شدند این فقط یک نقش است و از مردم بابت درکشان ممنونم.

۰
ارسال نظر