ویدئو/ شادی پس از گل دیدنی گوزن پس از گل زنی در فوتبال!

ویدئویی جالب از گلزنی یک گوزن در فضای مجازی پربازدید شده است.

asdasd
کد خبر : ۱۲۴۳۳۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، گوزن در این ویدئو مشغول بازی با توپ و حمل آن روی زمین است.

این گوزن پس از این که توپ را به دروازه هدایت می‌کند، شادی پس از گل بسیار جالبی انجام می‌دهد.

این ویدیو مربوط به سال ۲۰۱۹ است، اما دوباره در آستانه جام جهانی توسط یکی از کاربران توئیتر به اشتراک گذاشته شد و به سرعت وایرال شده است.

رهاسازی ۱۷ گوزن زرد ایرانی در مناطق حفاظت شده دز و کرخه آغاز شد

فاز نخست طرح رهاسازی ۱۷ رأس گوزن زرد ایرانی در مناطق حفاظت شده دز و کرخه با رهاسازی ۵ رأس گوزن در پارک ملی و منطقه حفاظت شده دز آغاز شد.

مهر: مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان ظهر امروز سه‌شنبه در آئین رهاسازی این گوزن‌ها در محدوده پارک ملی دز، اظهار کرد: این ۱۷ رأس گوزن زرد ایرانی از سایت تکثیر و بازپروری استان ایلام برای رهاسازی در مناطق حفاظت شده دز و کرخه به خوزستان منتقل شدند که امروز در فاز نخست ۵ رأس گوزن در پارک ملی و منطقه حفاظت شده دز رهاسازی شد.

بیشتر بخوانید:

ویدئو/ ببینید چگونه چند آهو دسته سگ‌های وحشی را کنفت می‌کنند!

بعد از دو دهه پدر «دو ستاره تیم ملی فوتبال» پیدا شد!

محمدجواد اشرفی افزود: بر این اساس ۱۰ رأس گوزن در پارک ملی و منطقه حفاظت شده دز و ۷ رأس در کرخه رهاسازی خواهد شد.

وی عنوان کرد: در سال‌های گذشته به علت مداخلات جوامع محلی و مردم شاهد آسیب‌های جدی و کاهش قابل توجه این گونه بسیار باارزش جهانی بودیم به‌گونه‌ای که به‌تدریج تعداد این گونه نادر در مناطق حفاظت شده دز و کرخه کاهش یافت.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان ادامه داد: این برنامه رهاسازی در چارچوب برنامه‌ای که در راستای احیای مناطق حفاظت شده در نظر گرفته شده است، آغاز شد و امیدوار هستیم با کمک جوامع محلی وضعیت تکثیر این گونه همچون گذشته افزایش یابد.

ویدئو: فرارو

۰
ارسال نظر