کنایه نویدکیا در کنفرانس خبری به استقلال و جواد نکونام بود؟

محرم نویدکیا در کنفرانس خبری پیش از بازی حرف‌هایی را مطرح کرد که به نظر در این حرف‌ها به استقلال و جواد نکونام طعنه زد.


کنایه نویدکیا در کنفرانس خبری به استقلال و جواد نکونام بود؟
کد خبر : ۲۲۹۰۷۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، سرمربی تیم مس رفسنجان در کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال و در قسمتی از مصاحبه اش اینطور گفت: امروز در فوتبال کسی در دنیا برای دیدن نتیجه صفر_صفر پول خرج نمی‌کند و به استادیوم نمی‌رود. دوره چنین نتایجی تمام شده. شاید در کشور ما خیلی جواب بدهد و خیلی‌ها آن را دوست ندارند اما در فوتبال دنیا ژاوی را به دلیل کسب نتیجه یک بر صفر تحت فشار قرار می‌دهند. فلسفه بارسلونا با چنین سبکی همخوانی ندارد. در فوتبال جهان برای لذت بردن مردم این همه پول هزینه می‌کنند. به همین دلیل برای فوتبال بکش زیرش که نتیجه‌اش صفر - صفر شود، هزینه نمی‌کنند.

برخی از رسانه‌ها و بیشتر فضای مجازی اینطور قضاوت کرده‌اند که سرمربی تیم می به جواد نکونام و استقلال طعنه زده است به این خاطر که برخی از بازی‌های استقلال با نتیجه مساوی صفر – صفر به پایان رسید که می‌شود دربی را مثال زد و در خیلی از بازی‌ها استقلال با یک گل برنده شد.

البته نمی‌شود استقلال را یک تیم دفاعی تلقی کرد. به این خاطر که استقلال تا به اینجای کار ۲۸ گل زده و سومین تیم تهاجمی لیگ برتر بعد از تیم‌های سپاهان و تراکتور به حساب می‌آید. جالب اینکه استقلال و پرسپولیس به یک اندازه گل زده‌اند.

استقلال در یکی دو بازی اخیر یعنی دربی و بازی با هوادار دفاعی بازی کرد و با کسب ۴ امتیاز به روندی صدرنشینی خود ادامه داد. کادر فنی تیم استقلال پیش‌تر اعلام کرده بود به خاطر خستگی بازیکنان و فشردگی بازیکنان نتوانست مثل همیشه در این دو دیدار رو به جلو فوتبال کند.

ممکن است جواد نکونام در صورت شرکت در کنفرانس خبری بعد از بازی به این حرف‌ها پاسخ دهد.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر