صدور جدی‌ترین هشدار AFC برای استقلال و پرسپولیس

AFC خواهان تعیین تکلیف مالکیت استقلال و پرسپولیس تا ۵ اردیبهشت شد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به طور جدی پیگیر تعیین تکلیف مالکیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس است و در صورت عدم دریافت پاسخ قانع کننده تا ۵ اردیبهشت، با این دو تیم محبوب ایرانی برخورد خواهد کرد.

AFC در اسفند 1402 با ارسال نامه‌ای رسمی به فدراسیون فوتبال ایران، خواستار توضیح در خصوص مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شد. فدراسیون فوتبال نیز موضوع را به اطلاع مدیران دو باشگاه و وزارت ورزش و جوانان رساند تا پاسخ مناسبی به AFC ارائه شود.

AFC در گفتگوی اخیر خود با مسئولان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای، بار دیگر به موضوع مالکیت سرخابی‌ها اشاره کرد. این نشان می‌دهد که AFC از فعل و انفعالات داخلی در خصوص نحوه واگذاری این دو باشگاه پرطرفدار آگاه است.

AFC با درخواست تمدید مهلت ارائه مدارک باشگاه‌های ایرانی برای کسب مجوز حرفه‌ای موافقت کرده است، اما در جلسات آنلاین به طور شفاهی اعلام کرده که بیش از 5 اردیبهشت منتظر تصمیم‌گیری کمیته صدور مجوز حرفه‌ای ایران نخواهد ماند. در صورت عدم ارسال مدارک مربوط به مالکیت دو باشگاه تا 5 اردیبهشت، AFC با سرخابی‌ها برخورد انضباطی و جریمه‌های مالی در نظر خواهد گرفت. همچنین، کمیته صدور مجوز حرفه‌ای ایران به حالت تعلیق در می‌آید.

مسئولان فدراسیون فوتبال قول داده‌اند که در مدت زمان تعیین شده، اطلاعات دقیقی را درباره آخرین وضعیت مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اختیار AFC قرار دهند.

منبع: برترین ها

کد خبر : ۲۲۹۰۰۷
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان