این رفتار قلعه نویی باعث ناراحتی افشین قطبی شد!

افشین قطبی، به پیشنهاد مربی‌گری در تیم ملی ایران از سوی امیر قلعه‌نویی واکنش نشان داد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، افشین قطبی، به پیشنهاد مربی‌گری در تیم ملی ایران از سوی امیر قلعه‌نویی واکنش نشان داد.

حدود یک ماه قبل و بعد از اتمام رقابت‌های جام ملت‌های آسیا بود که امیر قلعه‌نویی در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر با اجرای محمد حسین میثاقی حاضر شد و اذعان داشت از حضور افراد جدید در کادر فنی خود در تیم ملی استقبال می‌کند. او حتی پا فراتر گذاشته و از افشین قطبی، سرمربی سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس، نام برده و مدعی شد با توجه به رابطه خوبی که با او دارد، علاقه‌مند است وی نیز در کادر فنی تیم ملی ایران در آینده حضور داشته باشد.

سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران در پاسخ به این سوال که آیا او با توجه به سابقه خود از پیشنهاد قلعه‌نویی ناراحت شده است گفت: خدمت کردن به تیم ملی همیشه باعث افتخار من بوده. تیم ملی ایران برای مردم ایران است و کار کردن برای آن همیشه خوشحال کننده است. آقای قلعه‌نویی نیز به من لطف دارند اما هنوز در خصوص جزئیات این پیشنهاد که دوست دارند چه نقشی در تیم ملی داشته باشم کسی با من صحبتی نکرده است.

قطبی در خصوص نحوه بیان این پیشنهاد آن هم در برنامه زنده تلویزیونی گفت: من همیشه گفته‌ام نباید این مسائل اول در رسانه‌ها بیان شود. کاش این موضوع هم ابتدا به صورت خصوصی با من درمیان گذاشته می‌شد.

منبع: خبر ورزشی

کد خبر : ۲۲۸۹۶۲
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان