عکسی قدیمی از دو ستاره پرسپولیس پشت ترک موتور/ تصویر

در روزهایی که حتی ماشین فوتبالیست‌های درجه دوم هم قیمت میلیاردی دارد، دیدن دو ستاره اسبق پرسپولیس که با موتور تردد می‌کردند جالب توجه است.

عکسی قدیمی از دو ستاره پرسپولیس پشت ترک موتور/  تصویر
کد خبر : ۲۲۸۸۸۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، در روزهایی که حتی ماشین فوتبالیست‌های درجه دوم هم قیمت میلیاردی دارد، دیدن دو ستاره اسبق پرسپولیس که با موتور تردد می‌کردند جالب توجه است.

این روزها تمرین هر کدام از تیم‌های لیگ برتری که بروید اتومبیل اغلب بازیکنان این تیم حداقل یک میلیارد تومان قیمت دارد ولی نکته جالب توجه اینجاست که در سالیانی نه چندان دور ستارگان فوتبال کشورمان که برخی از آنها هزاران نفر را به استادیوم می‌کشاندند و می‌توانستند در دیدارهای مهم نتیجه را عوض کنند، به لحاظ مالی در شرایطی بودند که با موتور سیکلت تردد می‌کردند وبا آن سر تمرین حاضر می‌شدند.

موتوئر

این عکس مربوط به اواخر دهه ۶۰ شمسی است و مجتبی محرمی بازیکن تکرار نشدنی پرسپولیس را نشان می‌دهد که ترک موتور حسن شیرمحمدی نشسته و این گونه تردد می‌کنند. دو بازیکنی که علاوه بر فیکس شدن در پرسپولیس، در جمع ملی‌پوشان نیز قرار گرفتند و هر کدام در مقطعی برای ادامه دوران فوتبال خود به خارج از کشور نیز رفتند و لژیونر شدند. شیرمحمدی مدتی را در چین بازی کرد و محرمی هم در اواخر دوران فوتبالش چند ماه به قطر رفت.

منبع: برترین ها

۰
ارسال نظر