اتفاق عجیبی که در عشق‌آباد، قلعه‌نویی را کلافه کرد!

امیر قلعه‌نویی در دوره جدید حضور دراردوی تیم ملی یک اتفاق عجیب را تجربه کرد، اتفاقی که به یاد نداریم فوتبال ایران به خود دیده باشد.

اتفاق عجیبی که در عشق‌آباد، قلعه‌نویی را کلافه کرد!
کد خبر : ۲۲۸۷۹۷
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، بر اساس خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی بیانیه باشگاه استقلال در مورد عملکرد ملی پوشان بد جوری سرمربی تیم ملی را در شهر عشق آباد کلافه کرده بود و هر لحظه ممکن بود امیر قلعه‌نویی در واکنش به این بیانیه تصمیمی بگیرد که به ضرر ملی پوشان استقلال تمام شود. کارلوس کیروش یک بار به خاطر اعتراض برانکو سرمربی تیم پرسپولیس به اردوی تیم ملی در دبی همه ملی پوش پرسپولیس را به تهران برگرداند. او بعد از خواندن مصاحبه مربی کروات تیم پرسپولیس اجازه نداد پرسپولیسی‌ها با تیم  ملی تمرین کند و همه آنها را به تهران برگرداند. برانکو گفته بود در این برهه از زمان اصلا ضرورتی نداشت که کارلوس کیروش تیم ملی را برای برپایی اردوی تدارکاتی به دبی ببرد!

باشگاه استقلال در بیانیه‌اش اظهار تعجب کرده بود که آرمین سهرابیان بهترین مدافع میانی در سال ۱۴۰۲ از نگاه مردم به اردوی تیم ملی دعوت نشده است. این باشگاه هم چنین به عدم حضور ابوالفضل جلالی در ترکیب تیم ملی در بازی رفت با ترکمنستان معترض شد و ابراز امیدواری کرد که این بازیکن و سید حسین حسینی در بازی برگشت به میدان برود.

هر لحظه ممکن بود امیر قلعه‌نویی تصمیم کارلوس کیروش را در عشق آباد تکرار کند. به خصوص که او به جای بازیکنان استقلال بازیکن در اردوی تیم  ملی داشت. شاید استوری ملی پوشان استقلال مانع از این تصمیم امیر قلعه‌نویی شد و شاید به این دلیل که مسیر پروازی عشق آباد – تهران بروز نیست و هر روز پرواز ندارد.

باید منتظر ماند و دید که امیر قلعه‌نویی برای اردوی بعدی تیم ملی چه تصمیمی می‌گیرد. سرمربی تیم ملی از بیانیه باشگاه استقلال خیلی کلافه شده بود و در یک نگاه منطقی و بدون قضاوت جانبدارانه باید گفت حق با سرمربی تیم ملی بود.

منبع: برترین ها

۰
ارسال نظر