نام کامل "کیلیان امباپه" طرفداران فوتبال را متعجب کرده است!

با پخش شدن کارت قدیمی فیفا، نام کامل کیلیان امباپه تمام طرفداران فوتبال را شگفت زده کرده است!

نام کامل "کیلیان امباپه" طرفداران فوتبال را متعجب کرده است!
کد خبر : ۲۲۸۷۲۶
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح-کیلیام امباپه زمانی که به عنوان یک نوجوان وارد دنیای فوتبال شد با نام دیگری شناخته می‌شد اما آن نام چیست؟!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، پس از انتشار یک کارت قدیمی فیفا در فضای مجازی، نام واقعی کیلیان امباپه طرفداران را شگفت زده کرد.

ستاره پاری سن ژرمن در جوانی زمانی که در موناکو زندگی می‌کرد وارد دنیای فوتبال شد. در شروع فصل 2016/17 این مهاجم توسط کسی خارج از فرانسه شناخته نمیشد اما در پایان مسابقات انتخاباتی او ناگهان فوق ستاره‌ای  محبوب شد.

امباپه در ترکیب بازی فیفا موناکو نسخه 2017 حضور داشت اما در آن زمان با نامی کاملا متفاوت شناخته می‌شد. او یک بازیکن ناشناخته به نام لوتین بود. 

نام کامل برنده جام جهانی کیلیان امباپه لوتین است اما او در طول دوران حرفه‌ای خود نامش را کوتاه کرد.

حتی در آن زمان سرعت امباپه قدرت فوق‌العاده‌اش بود و برایش 81 امتیاز به دست آورد. او 64 شوت، 65 پاس، 74 دریبل، 39 دفاع و 62 بازی داشت.

دلیل واقعی اینکه چرا او و بقیه اعضای خانواده‌اش نام لوتین را کنار گذاشتند، مشخص نیست.

پدر او زمانی با نام امباپه لوتین شناخته می‌شد اما اکنون لوتین را از نامش حذف کرده است. برادر کوچکتر کیلین به نام ایتان که در پاری سن ژرمن بازی می‌کند نیز همین تصمیم را گرفته است.

اولین باری که امباپه واقعاً در مقابل تماشاگران بین المللی شناخته شد در جریان بازی موناکو مقابل منچسترسیتی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.

آن‌ها بازی اول را 5-3 باختند اما این مرد جوان فرانسوی در تمام طول بازی تهدیدی بزرگ برای سیتی بود و در همان بازی اولین گل لیگ قهرمانان خود را به ثمر رساند.

منبع: www.mirror.co.uk

۲
ارسال نظر