افشای راز تصمیم قلعه‌نویی برای نیمکت‌نشینی بیرانوند

امیر قلعه‌نویی دلیل نیمکت‌نشینی بیرانوند را برای این بازیکن پرسپولیس توضیح داد.

primary_image
کد خبر : ۲۲۸۶۷۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، امیر قلعه‌نویی دلیل نیمکت‌نشینی بیرانوند را برای این بازیکن پرسپولیس توضیح داد.

تیم ملی درحالی موفق شد با یک گل از سد ترکمنستان عبور کند که امیر قلعه‌نویی در تصمیمی جنجالی علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی را نیمکت‌نشین کرد تا حسین حسینی در ترکیب اصلی به میدان برود. این درحالی بود که بیانیه جنجالی باشگاه استقلال در انتقاد از قلعه‌نویی به خاطر بازی نکردن حسینی و ابوالفضل جلالی و همچنین عدم دعوت از سهرابیان به تیم ملی حسابی سر و صدا به پا کرده بود.

خیلی‌ها انتشار این بیانیه را دلیل بازی کردن حسینی به جای بیرانوند می‌دانستند و معتقد بودند فشار باشگاه استقلال باعث شد تا گلر شماره یک تیم ملی نیمکت‌نشین کاپیتان استقلال شود، درحالی که در بازی رفت چند روز پیش، بیرانوند فیکس بازی کرد و موفق شد کلین‌شیت کند.

شنیده‌ها از اردوی تیم ملی حاکی از آن است که قبل از شروع بازی دیروز مقابل ترکمنستان، قلعه‌نویی که تصمیم داشت از حسینی در ترکیب اصلی استفاده کند صحبت کوتاهی با بیرانوند انجام داد و به علیرضا گفت که قصد دارد در این بازی به او استراحت دهد تا هم فرصت بازی به بقیه گلرها برسد و هم فشار اردوها و بازی‌های ملی و باشگاهی خطری برای بیرانوند ایجاد نکند و علیرضا دچار مصدومیت نشود. به خصوص این‌که زمین بازی ایران و ترکمنستان هم مصنوعی بود و اصلا شرایط خوبی نداشت.

به هرحال سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت تا به علیرضا بیرانوند در این بازی استراحت دهد ولی ستاره پرسپولیس در بازی‌های آینده دوباره به عنوان گلر اصلی درون دروازه تیم ملی قرار خواهد گرفت.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر