استوری پرکنایه به حضور بیرانوند مقابل ترکمنستان

پس از انتخاب سید حسین حسینی به عنوان دروازه‌بان برتر سال از سوی مردم مربی او طعنه سنگینی به تیم ملی زد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، پس از انتخاب سید حسین حسینی به عنوان دروازه‌بان برتر سال از سوی مردم مربی او طعنه سنگینی به تیم ملی زد.

بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بانان تیم استقلال با انتشار تصویر دروازه‌بان این تیم در صفحه اینستاگرام خود طعنه‌ای به انتخابات امیر قلعه نویی برای ترکیب تیم ملی مقابل ترکمنستان زد.

بهزاد غلامپور در متن استوری خود نوشت: « تبریک به سید حسین عزیز بابت انتخاب مردمی » و با انتشار تصویری از او به نوعی نسبت به انتخاب علیرضا بیرانوند و نیمکت نشینی سید حسین حسینی در دیدار با ترکمنستان نظرش درباره جایگاه دروازه‌بان تیم استقلال را بیان کرد.

پس از دیدار تیم پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان و اشتباهات دور از انتظار علیرضا بیرانوند انتقادات تندی از سوی کارشناسان فوتبالی نسبت به عملکرد دروازه‌بان اول تیم ملی مطرح شد. با توجه به عملکرد مثبت دروازه‌بان استقلال برخی بر این اعتقاد بودند که شاید امیر قلنویی در دیدار مقابل ترکمنستان از ید حسین حسینی درون دروازه استفاده کند اما همچنان علیرضا بیرانوند به عنوان دروازه‌بان فیکس تیم ملی از سوی امیر قلعه نویی در این دیدار به میدان رفت.

حسین

یادآور می‌شود؛ در نظرسنجی بهترین دروازه‌بان لیگ برتر در سال ۱۴۰۲ سید حسین حسینی با ۵۱ درصد آرا و ۴۴هزار و ۴۹۷هزار رای از مجموع ۸۷ هزار و ۸۲۱ رای پیامک شده به برنامه تلویزیونی به عنوان دروازه‌بان برتر از سوی هواداران فوتبال انتخاب شد.

ناگفته نماند؛ تیم استقلال با ۱۰ گل خورده و بهترین خط دفاعی تا پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر و ۴۶ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد و حسینی با بیشترین کلین شیت برترین دروازه‌بان لیگ برتر تا پایان هفته بیست و یکم است.

منبع: برترین ها

کد خبر : ۲۲۸۵۶۷
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان