این ستاره بارسلونا را به هیچ قیمتی نمی فروشند!

رئیس باشگاه بارسلونا به صراحت اعلام کرد که ستاره نوجوان باشگاهش را به هیچ قیمتی نمی‌فروشد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، خوان لاپورتا به هیچ عنوان قصد فروش لامین یامال را ندارد. این بازیکن با وجود اینکه تنها ۱۶ سال دارد در این فصل همچنان برای باشگاه و کشور تاثیرگذار بوده و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. قرارداد فعلی او در کاتالونیا تا سال ۲۰۲۶ اعتبار دارد و باشگاه در حال کار بر روی تمدید این قرارداد است، ولی تا زمانی که او در سال ۲۰۲۵ به ۱۸ سالگی برسد، نمی‌توان آن را امضا کرد.

روز به روز به درخشش یامال اضافه می‌شود و بارسلونا که همچنان با مسائل مالی درگیر است پیشنهادات زیادی برای فروش این ستاره نوجوان دریافت می‌کند. در ابتدای سال ۲۰۲۴ پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی پاری‌سن‌ژرمن رد شد، اما قهرمان لیگ ۱ اعلام کرده که این خبر نادرست است. با این حال، لاپورتا ادعا می‌کند که یک پیشنهاد بزرگ ارائه شده اما بارسلونا هر پیشنهادی را برای جدیدترین فارغ‌التحصیل لاماسیا رد می‌کند.

به نقل از نشریه مارکا، لاپورتا گفت: «ما برای بازیکنانی مانند لامین یامال پیشنهادهای ۲۰۰ میلیون یورویی دریافت می‌کنیم و پاسخ منفی دادیم. زیرا به این پسر اعتماد داریم و نیازی به فروش نداریم. شرایط اقتصادی ما رو به بهبود است و مشکلات در حال رفع شدن هستند.»

سخنان لاپورتا حاکی از یک جهش مثبت برای بارسلونا است، اما بسیاری از هواداران همچنان نگران عملکرد مالی باشگاه هستند و هنوز ممکن است که بسیاری از بازیکنان خوب این باشگاه در تابستان به فروش برسند.

منبع: خبر ورزشی

کد خبر : ۲۲۸۵۲۵
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان