عکس جدید/ مهدی مهدوی کیا هم کچل و چاق شد!

عکس جدیدی که امروز از مهدوی کیا منتشر شده خیلی عجیب است. او که به خوشتیپی معروف بود ظاهرا کچل شده است.

عکس جدید/ مهدی مهدوی کیا هم کچل و چاق شد!
کد خبر : ۲۲۸۲۹۴
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- عکس جدید مهدی مهدوی کیا که در لهستان گرفته شده است را در ادامه می بینید:

مهدوی کیا کچل شد

وتبال لهستان به دنبال پروژه توسعه فوتبال در این کشور مدتی می‌شود که به حضور اکادمی‌ها توجه بسیار زیادی دارند و باشگاه لژیا ورشو با تأسیس آکادمی در سال ۲۰۲۲، قدمی مهم در این مسیر برداشت.

حال امروز با منظور گسترش فعالیت‌های ورزشی خود، مسئولان آکادمی لژیا ورزشو از مهدی مهدوی کیا به عنوان مسئول آکادمی کیا و همچنین مسئول آکادمی آژاکس دعوت کردند تا با آنها ملاقاتی داشته باشند تا قرارداد خواهرخواندگی امضا کنند.

مارک شولز، مدیر آکادمی فوتبال لژیا ورشو گفت: با چنین مفروضاتی و زیرساخت‌های خود، می‌توانیم شریک بسیار مهمی برای طرف ایرانی و هلندی خود باشیم. 

پیوتر زاسادا معاون کادر مدیریتی لژیا ورشو درباره این تصمیم و عقد قرارداد با یک آکادمی ایرانی گفت: مردم تعجب می‌کنند که چرا ایران را انتخاب کردیم و از آنها بعید است که بخواهند در روند آموزش به ما کمک کنند اما فوتبال ایران بسیار برای من قابل توجه است.

2003165

او ادامه داد: اکثریت بازیکنان تیم ملی ایران به اتفاق  بازیکنانی هستند  که در خارج از کشور در لیگ‌های بزرگ بازی می‌کنند. ما در جام جهانی گذشته بازی تیم زیر 17 سال را بسیار خوب تماشا کردیم و بازیکنان جوان این تیم به وضوح با هر شرایطی سازگار می‌شوند. اینها چیزهایی است که از بیرون دیده نمی‌شود، اما به غیر از ورزش، باید به جنبه‌های فرهنگی، اخلاقی و اجتماعی توجه کنیم.

مهدی مهدوی کیا نیز در این گفتگو اظهار داشت: خوشحالم که ما می‌توانیم فوتبالیست‌های جوان خود را به این کشور بفرستیم تا مهارت‌های خود را در لهستان نشان دهند‌.

وی تاکید کرد: آکادمی کیا به عنوان بزرگترین آکادمی فوتبال ایران سالانه هزاران پسر را زیر نظر دارد و بزرگترین استعدادها را نه تنها از تهران، از تمام کشور جذب می‌کند. آکادمی کیا یک "مروارید" در فوتبال کشور ۸۰ میلیون نفره ما در نظر گرفته می‌شود. بسیاری از بازیکنان آن به تیم‌های ملی جوانان دعوت می‌شوند و تیم‌ها به طور منظم در مسابقات بین المللی شرکت می‌کنند. 

او افزود: ما دوست داریم با چنین آکادمی بزرگ و باشگاه بزرگی مانند لژیا همکاری کنیم. با مقایسه شرایط زیرساخت‌های محلی با آلمان، می‌توانم با اطمینان کامل بگویم که در آنجا جایی با این استانداردهای خوب برای کار وجود ندارد. شاید دو یا سه آکادمی با شرایط مشابه با لژیا حضور داشته باشد و این موجب می‌شود تا از این قرارداد خوشحال باشیم.

منبع: ورزش سه

۰
ارسال نظر