ابراهیم شکوری: خیلی علاقه نداشتم که به پرسپولیس بیایم!

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: خودم هم نمی‌دانم قرار است عضو هیات مدیره پرسپولیس باشم یا نه و فکر می‌کنم با توجه به فاصله زمانی پیش آمده موضوع لغو شده باشد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۸۲۱۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، ابراهیم شکوری پس از دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان که با نتیجه ۲ بر صفر به نفع سرخپوشان به پایان رسید، در جمع خبرنگاران در مورد حضورش در هیات مدیره پرسپولیس بیان کرد: من در یک مقطع بازیکن پرسپولیس بودم و در مقطع دیگر بازیکن تیم پیکان و از این رو طبیعی است که به تماشای این دیدار بیایم. یک ماه پیش با توجه به الزمات AFC، به من تکلیف شد که در هیات مدیره پرسپولیس کمک کنم. خودم می‌دانم که از لحاظ مالی نمی‌توانم به باشگاه پرسپولیس کمک کنم و یک عضو ورزشی هستم و اگر قرار باشد کمکی هم کنم، ورزشی است. با توجه به شرایط باشگاه، آقای وزیر و دوستان در وزارت ورزش گفتند آنجا باید حضور پیدا کنم.  

او ادامه داد: خودم زمانی که از پیکان آمدم می‌خواستم استراحت کنم اما به ما تکلیف شد که به پرسپولیس کمک کنیم. قرار است که این تیم به یک ارگان دولتی واگذار شود که البته هنوز این امر اتفاق نیفتاده است. من به عنوان کسی که برای پرسپولیس بازی کرده دوست دارم این تیم نتیجه بگیرد و مهمتر از همه برای مجوز حرفه‌ای مشکلی نداشته باشد. هواداران فوتبال دوست دارند در بالاترین سطح باشند. فرصت زیادی تا تا گرفتن مجوز حرفه‌ای باقی نمانده و باید الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا رعایت شود.

شکوری با اشاره به حضورش در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم گفت: با توجه به شرایطی که باشگاه پرسپولیس دارد خودم هم خیلی راغب نبودم که بیایم اما به من تکلیف شد. فکر می‌کنم باشگاه پرسپولیس نیاز دارد که در آینده شرایط با ثبات‌تری داشته باشد.

او در پاسخ به این پرسش که بالاخره عضو هیات مدیره پرسپولیس است یا خیر؟ تصریح کرد: من خودم هم زیاد در جریان نیستم و با توجه به فاصله زمانی که افتاده فکر می‌کنم موضوع لغو شده باشد. خودم هم زیاد اصرار نداشتم و فقط به خاطر اینکه تکلیف کرده بودند می‌خواستم بیایم. ما به عنوان هوادار در خدمت دوستان هستیم و اگر قرار باشد حضور داشته باشیم هر کمکی از دستمان بر بیاید انجام می‌دهیم. من و امثال من عضو ورزشی هیات مدیره هستیم و اعضای دیگر هستند که مسئولیت‌های دیگر را برعهده بگیرند. اگر من در روزهای گذشته صحبتی نکردم چون می‌دانستم بازی‌های پرسپولیس حساس است و نمی‌خواستم کوچک‌ترین مساله حاشیه‌ای برای تیم به وجود آورد.

شکوری در مورد اینکه گفته می‌شود به این دلیل از باشگاه پیکان بیرون آمده که نسبت به حقوق خود معترض بود و مدیرعامل باشگاه حقوق نجومی دریافت می‌کرد؟ تاکید کرد: اصلا چنین مساله‌ای نیست. غیرحرفه‌ای است که راجع به حقوق کسی صحبت کنیم. مشکلی نداریم و آرزوی موفقیت برای باشگاه پیکان دارم.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر