امید عالیشاه: امشب ناراحت شدم اما قهر نکردم!

امید عالیشاه: دنبال حاشیه نباشید، شاید زمانی بازیکنی از بازی نکردن ناراحت باشد ولی اینجا (پرسپولیس) جای قهر کردن نیست.

امید عالیشاه: امشب ناراحت شدم اما قهر نکردم!
کد خبر : ۲۲۸۱۸۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، امید عالیشاه پس از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان گفت: خداراشکر بازی آخر سال را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، دست همه هواداران که به ورزشگاه آمدند درد نکند. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم ولی مهم ۳ امتیاز بازی بود که کسب کردیم.

وی درباره نتایج خوب هفته‌های گذشته پرسپولیس تصریح کرد: لیگ یک یا دو بازی نیست. ۹ بازی دیگر برای ما باقی مانده است. پس از صحبت‌هایی که روز گذشته با هم داشتیم، قرار شد که در ۱۰ بازی پایانی کنار هم و هواداران تمام تلاش‌مان را انجام دهیم و امیدوارم در ۹ بازی آینده بهتر باشیم و همین روند را ادامه دهیم.

عالیشاه درباره بازی با آلومینیوم در جام حذفی گفت: این بازی هم مانند مسابقات دیگر است و پرسپولیس هیچ وقت بازی راحت نداشته است. تیم‌هایی که مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند تمام تلاش‌شان را می‌کنند و ما هم محکوم هستیم که تلاش بیشتری کرده و بتوانیم پیشرفت کنیم.

کاپیتان پرسپولیس در واکنش به این موضوع که ناراحتی‌اش پس از تعویض به دلیل خستگی بود یا دلیل دیگری داشت، عنوان کرد: دنبال حاشیه نباشید، شاید زمانی بازیکنی از بازی نکردن ناراحت باشد ولی مهم این است که شرایط تیم خوب پیش برود. ناراحتی کسی مهم نیست و اینجا (پرسپولیس) جای قهر کردن نیست.

منبع: خبرورزشی

۰
ارسال نظر