درخشش هادی چوپان در دور اول آرنولد کلاسیک انگلیس امشب

هادی چوپان دو‌ هفته بعد از قهرمانی‌ در آرنولدکلاسیک آمریکا، این بار‌‌ در انگلستان روی استیج رفت.

asdasd
کد خبر : ۲۲۸۰۸۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، بهترین و آماده‌ترین بدنسازى فعلى جهان یعنى هادى چوپان که دو هفته قبل با آمادگى خیره کننده خود در آرنولدکلاسیک آمریکا تمجید همه بزرگان بدنسازی جهان از جمله آرنولد و رونی کلمن را نسبت به خود دید، با توجه به برنامه ریزی هنی رامبد، مربی ایرانی الاصل خود در آرنولدکلاسیک انگلستان هم حاضر شده است.

چوپان که برای اخذ ویزای انگلیس با مشکل‌ مواجه شده بود، در روز آخر توانست مجوز‌ سفر به بریتانیا را بگیرد. او‌ امشب در مرحله مقدماتی آرنولدکلاسیک انگلیس روی استیج رفت و بازهم حسابی مورد توجه قرار گرفت.

آمادگی هادی چوپان در استیج بیرمنگام، از دو هفته پیش که در اوهایو قهرمان آرنولدکلاسیک ۲۰۲۴ قهرمان شده بود، بیشتر به نظر می‌رسید و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید هادی را از حالا قهرمان آرنولد کلاسیک بریتانیا دانست.

البته سامسون داودا رقیب اصلی چوپان که مقیم انگلیس است، هم رشد کیفی خوبی داشته و بدن کات‌تر و پرجزییات‌تری را برای جدال با چوپان به استیج آورده است.

قطعا او نمی‌خواهد در کشورش جایی برای پشیمانی باقی بگذارد! باید تا فردا شب صبر کرد و دید هادی پنجمین شکست را هم به سامسون تحمیل خواهد کرد؟

ورزش 3

۱۵
ارسال نظر