شوخی ناجور و زشت هواداران رم با توتی

هواداران برایتون در جریان بازی شب گذشته برابر رم شوخی عجیب و توهین‌آمیزی با فرانچسکو توتی، اسطوره این باشگاه، کردند.

primary_image
کد خبر : ۲۲۸۰۵۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، هواداران برایتون در جریان بازی شب گذشته برابر رم شوخی عجیب و توهین‌آمیزی با فرانچسکو توتی، اسطوره این باشگاه، کردند.

برایتون شب گذشته در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم رقابت‌های لیگ اروپا میزبان رم بود و در نهایت با وجود پیروزی 0-1 در این بازی به دلیل چهار گلی که در دیدار رفت دریافت کرده بود از صعود به مرحله بعدی بازماند.

هواداران رم که مانند بسیاری دیگر از هواداران ایتالیایی بسیار جنجالی هستند، در بازی رفت بنری را با خود به ورزشگاه خانگی تیم‌شان برده بودند که روی آن عباراتی توهین‌آمیز خطاب به ملکه الیزابت که سال گذشته از دنیا رفت دیده می‌شد و این موضوع باعث ناراحتی انگلیسی‌ها شد.

توتی

هواداران برایتون هم سعی کردند این رفتار را در این بازی جبران کنند و این‌بار آنها بنری به همراه داشتند که عباراتی توهین‌آمیز خطاب به توتی روی آن نقش بسته بود اما این توهین با چاشنی شوخی جالبی هم همراه بود که توجه بسیاری را جلب کرد.

روی این بنر نوشته شده بود: «توتی عاشق آناناس روی پیتزاست.» این در حالی است که چنین ترکیبی در ایتالیا در بین خطوط قرمز قرار دارد و حساسیت بسیاری روی این موضوع وجود دارد و به همین دلیل انتخاب هواداران برایتون بسیار جالب بود.

منبع: برترین ها

۰
ارسال نظر