کاپیتان فولاد : شما مایه ننگ هستید!

ساسان انصاری به شدت از موضع‌گیری هواداران فولاد خوزستان گله‌مند است.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، ساسان انصاری، کاپیتان فولاد خوزستان در واکنش به حواشی دیدار این تیم مقابل سپاهان، پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر و با لحنی تند خطاب به هواداران فولاد اعلام کرد در پایان فصل این تیم را ترک می‌کند.

فولاد

در پیام ساسان انصاری، آمده است:

همیشه فکر می‌کردم باید سکوت کرد و قضاوت رو سپرد به گذر زمان، حتی وقتی بهم تهمت زدن و سعی کردن جو رو علیه من کنن، باز سکوت کردم که تمرکزم رو از دست ندم و بتونم همچنان به تیمم کمک کنم. ولی این دفعه داستان فرق می‌کنه. دیروز چند نفری که همه می‌دونن از کی خط می‌گیرن و تو این چند سال چه بلاهایی سر فولاد آوردن، به خانواده من فحش دادن.

وسط فحش دادن‌هاشون، خودشون رو نماینده یکی از اقوام اصیل و عزیز خوزستان معرفی کردن. شما نماینده اون قوم نیستید، شما مایه ننگ و خانواده و زن و بچه‌تون هستید.

اگه این فحش‌ها برای این بود که من رو از فولاد دور کنید، موفق شدید. این آخرین فصلیه که تو فولاد بازی می‌کنم. هر چند، سال بعد هم قرار داد دارم. من عاشق فولادم، عاشق مردم خوزستان، با این تیم به همه چی و همه جا رسیدم. قهرمان شدم، شادی کردم، باختم، گریه کردم. در همه این روزهای تلخ و شیرین، سعی کردم صادقانه و با تمام وجود کنار تیمم و هواداراش باشم ولی دیروز احساس کردم تحملم تموم شده. من خانواده دارم و خانواده‌ام از هر چیزی در دنیا برام ارزشمندتره. از فوتبال و تمام جام‌ و قهرمانی‌هاش.

۱۴ سال اینجا زندگی کردم. از مردم و خوزستان و هوادارای عزیز فولاد جز شرافت و انسانیت ندیده‌ام. همیشه قدردان خواهم بود و بخشی از قلبم تا ابد اینجا می‌مونه.

تو ۱۰ بازی آخر فصل، با همه وجودم برای موفقیت فولاد بازی خواهم کرد. اون بنده خداهایی هم که شب و روز جلسه می‌ذارن و خط می‌دن که به خانواده من فحش بدن رو فعلا واگذار می‌کنم به خدا. فصل که تموم شد و فولاد که آرامش پیدا کرد، نوبت به حرف زدن من هم خواهد رسید.

منبع: طرفداری

کد خبر : ۲۲۸۰۴۶
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان