۵۰ میلیون یورو برای بازیکن پرحاشیه

منچستریونایتد تصمیم دارد میسون گرین‌وود را در تابستان امسال بفروشد و چندین باشگاه به جذب او علاقه نشان داده‌اند.

primary_image
کد خبر : ۲۲۷۹۵۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، منچستریونایتد تصمیم دارد میسون گرین‌وود را در تابستان امسال بفروشد و چندین باشگاه به جذب او علاقه نشان داده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها، نمایندگان منچستریونایتد در تلاش برای فروش میسون گرین‌وود به اسپانیا سفر کردند. اعتقاد بر این است که یونایتد ۴۳ میلیون پوند (۵۰ میلیون یورو) برای این بازیکن ۲۲ ساله می‌خواهد.

گرین‌وود تا سال ۲۰۲۵ با شیاطین سرخ قرارداد دارد و در حال حاضر به صورت قرضی در ختافه حضور دارد. به گزارش مارکا، شیاطین سرخ با بارسلونا ملاقات کردند و گفته می‌شود اتلتیکومادرید نیز برای جذب این ستاره با بارسلونا رقابت می‌کند. همچنین گزینه انتقال دائمی به ختافه را نیز نمی‌توان رد کرد. علاوه بر اینها، یک باشگاه عربستانی که نامش فاش نشده نیز به ستاره یونایتد علاقه نشان داده است.

مارکا ادعا می‌کند که سران یونایتد با دکو، مدیر ورزشی بارسا ملاقات کرده‌اند، اما فابریتزیو رومانو این شایعه را رد کرد. گفته می‌شود که گرین‌وود علاقه‌مند به انتقال به باشگاهی است که در لیگ قهرمانان اروپا شرکت می‌کند و بنابراین انتقال به عربستان سعودی یا ختافه بعید به نظر می‌رسد. هرچند پیش از این گزارش شده بود که این بازیکن از حضور در ختافه بسیار خوشحال است.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر