علی دایی: احتمال برد پرسپولیس در دربی فردا بیشتر است!

علی دایی گفت: بازگشت آل کثیر و بهبودی وحید امیری دست پرسپولیس را برای چینش یک ترکیب ایده‌آل‌تر باز می‌گذارد. اگر پرسپولیسی‌ها باهوش و خوب عمل کنند می‌توانند تیم پیروز دربی ۱۰۳ باشند.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، علی دایی سرمربی و کاپیتان سابق سرخ‌ها در خصوص این بازی و شرایط دو تیم، نظرات کارشناسی خود را به تابناک ورزشی گفته است.

دربی ۱۰۳ را پیش رو داریم.شرایط را با توجه به نتایج دو تیم چگونه می‌بینید؟

 این صحبت ابتدایی و همیشگی است که نتیجه و عملکرد دو تیم پیش از شروع این بازی به هیچ‌وجه قابل پیش‌بینی نیست.

همیشه هر تیمی که از لحاظ روحی و روانی در شرایط آمادگی بهتری قرار داشته، موفق به کسب بهترین نتیجه ممکن شده است. برای فردا هم همین روند حاکم خواهد بود.

امروز آخرین تمرین دو تیم پیش از بازی خواهد بود؛ آخرین فرصت برای رسیدن به آرامش مطلوب پیش از بازی و تمرکز کامل روی فرامین تاکتیکی و فنی مربیان برای بازی فردا و حضوری با توان صد درصد در مستطیل سبز.

برای فردا به نظر شما کفه ترازو به سمت کدام تیم سنگینی می‌کند؟

 هر دو تیم تا این‌جای کار موفق عمل کرده‌اند و این که در کمترین فاصله امتیازی ممکن با هم قرار دارند، نتیجه بازی فردا می‌تواند جدول رده‌بندی را تحت تأثیر قرار بدهد.

بازگشت عیسی آل‌کثیر و خریدهایی که باشگاه پرسپولیس انجام داده به نظر جان دوباره‌ای به این داده است.

بازی‌های اخیرشان با هدایت اوسمار ویرا، یک تیم برزیلی و هجومی با خلق متعدد موقعیت گل ساخته.این فاکتور به نظر در تعیین نتیجه بازی فردا می‌تواند تأثیرگذار باشد؟

 همان‌طور که گفتید، با بازگشت عیسی آل‌کثیر و خریدهای موفقی که مدیریت باشگاه انجام داده کفه ترازو در بازی فردا به سمت پرسپولیس سنگینی می‌کند.

ضمن این که بهبودی وحید امیری و بازگشت این بازیکن موثر به شرایط بازی هم دست کادر فنی پرسپولیس را برای چینش یک ترکیب ایده‌آل‌تر باز می‌گذارد.

با این شرایط اگر پرسپولیسی‌ها باهوش و خوب عمل کنند می‌توانند تیم پیروز دربی ۱۰۳ باشند.

گفتید که نتیجه بازی می‌تواند جدول را تحت تأثیر خودش قرار بدهد؟

 بله همین‌طور است. به خاطر فاصله ۳ امتیازی دو تیم، استقلال با نتیجه مساوی هم می‌تواند در صدر باقی بماند.

اما پرسپولیس نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار و کسب ۳ امتیاز آن دارد تا خودش را به صدر بیش از پیش نزدیک بکند.

 هر دو تیم برای بازی فردا کار سختی پیش‌رو دارند. تیمی که به دنبال ۳ امتیاز است باید از لحاظ روحی و روانی در بالاترین و بهترین سطح ممکن خود باشد. با این حال باز فکر می‌کنم با توجه به شرایط و داشته‌ها، کفه ترازو در دربی ۱۰۳ به سود نفع پرسپولیس سنگینی می‌کند.

کد خبر : ۲۲۷۹۳۰
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان