اوسمار: دفاع استقلال را باز می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر این که سه امتیاز دیدار با استقلال برای این تیم از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: به بازیکنان توصیه کرده ام تمام تمرکز خودشان را روی پیروزی بگذارند.

primary_image
کد خبر : ۲۲۷۹۰۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش منیبان به نقل از مهر،صد و سومین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیستم رقابت‌های لیگ بیست و سوم فوتبال ایران ساعت ۲۰ روز چهارشنبه ۲۳ اسفند در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

اوسمار ویه را در نشست خبری این دیدار که امروز سه شنبه در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال برگزار شد گفت: همه آنهایی که فوتبال حرفه‌ای انجام می‌دهند و صدایشان در رسانه‌ها پخش می‌شود باید کار مثبتی را انجام دهند. باید بتوانند به افرادی که نیازمند هستند کمک کنند. فوتبالی‌ها باید بتوانند برای آنهایی که در سیل سیستان گرفتار شده اند قدم بردارند.

سرمربی سرخپوشان تهران ادامه داد: برای من بسیار خوشحال کننده است که می‌توانم در این دربی شرکت کنم. تمام کسانی که طرفدار فوتبال هستند چشمشان به این بازی هست. امیدواری یک فوتبال زیبا و قشنگ برای همه علاقمندان به فوتبال ارائه کنیم.

وی را ادامه داد: این دیدرا برای هر دو تیم اهمیت دارد چرا که می‌تواند در قهرمانی تأثیرگذار باشد. برای ما از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که می‌توانیم با گرفتن سه امتیاز این دیدار هم امتیاز استقلال شویم. از بازیکنانم خواسته ام که تمرکز داشته باشند و از تمام موقعیت‌هایی که دارند به بهترین شکل استفاده کنند.

حرکت‌های هجومی دفاع استقلال را باز می‌کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط خوب ساختار دفاعی حریف روز چهارشنبه این تیم گفت: استقلال یکی از دفاع‌های خوب لیگ برتر را دارد. با این حال امیدوارم حرکت‌های هجومی ما بتواند خط دفاعی استقلال را باز کند و به گل برسیم.

کل پرسپولیس دفاع می‌کند

وی در مورد مشکلاتی که برای خط دفاعی سرخپوشان به وجود آمده است و غیبت چند بازیکن گفت: دفاع ما از دروازه بان تا خط حمله آغاز می‌شود. ما باید بتوانیم با همدیگر دفاع کنیم. تیم ما فقط بازیکنان خط دفاعی نیستند و سایرین هم در فاز تدافعی کمک می‌کند. به همین خاطر تلاش می‌کنیم که ساختار خوبی داشته باشیم.

نتیجه مهمتر از بازی زیبا است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: نتایج در کار مربیان و بازیکنان تفاوت ایجاد می‌کند. اگر به من بگویند که نتیجه مهمتر است یا این که بازی خوب ارائه کنیم پاسخ می‌دهم که ما به دنبال نتیجه هستیم. حالا اگر در کنار نتیجه هم بتوانیم بازی خوب ارائه کنیم بهتر است.

واکنش به اشتباهات بیرانوند

ویه را در پاسخ به این پرسش که آیا در تمرینات گذشته روی نقاط ضعف بیرانوند کار کرده اید که دیگر اشتباهات گذشته تکرار نشود گفت: این پرسش تکراری است. در تیم ما همه از خط دروازه تا حمله در کار دفاعی شرکت می‌کنند و همه باید در این بخش تمرکز داشته باشند.

پاسخ در مورد شلوغ کاری استقلالی‌ها

سرمربی سرخپوشان در مورد حضور افرادی روی نیمکت استقلال که ممکن است با فضاسازی آرامش پرسپولیس و داور را برهم بزنند، گفت: هر کسی باید تمرکزش روی کار خودش باشد. تمام تمرکز من روی مسائل فنی و تاکتیکی تیم است و افراد دیگری در کادر فنی هستند که مسائل اینچنینی را مدیریت می‌کنند. ما باید با آرامش کار کنیم و به فکر پیروزی باشیم.

۰
ارسال نظر