ورشکست شدن پدرزن آقای فوتبالیست را به خاک سیاه نشاند!

اسکات مک‌تامینی با سرمایه‌گذاری در شرکت پدر نامزدش با ضرر یک میلیون پوندی مواجه شده است.

ورشکست شدن پدرزن آقای فوتبالیست را به خاک سیاه نشاند!
کد خبر : ۲۲۷۸۹۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، اسکات مک‌تامینی، هافبک منچستریونایتد، پس از سرمایه‌گذاری در یک کمپانی شکست خورده که توسط پدر نامزدش اداره می‌شود، نزدیک به یک میلیون پوند ضرر کرد. کمپانی Fortress Capital Partners که توسط کامرون ریدینگ، نامزد مک‌تامینی و پدرش اشلی اداره می‌شود، ۱۸ میلیون پوند به ۲۳۰ نفر از سرمایه‌گذاران خود بدهکار است.

کمپانی از سرمایه‌گذارانی از جمله شین لینچ، خواننده ایرلندی، وام می‌گرفت سپس آن را با بهره بالاتر به نهادهای شرکتی وام می‌داد. خانواده ریدینگ همچنین میلیون‌ها دلار بر روی املاک لوکس در سراسر دنیا سرمایه‌گذاری کرد. مک‌تامینی ۲۷ ساله نیز برای خرید یکی از خانه‌ها در پرتغال ۱ میلیون پوند در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده بود. مدیران اعلام کردند که تنها یک پنی از هر یک پوند به سرمایه‌گذاران برگردانده می‌شود و بنابراین این هافبک تنها ۱۰۰۰۰۰ پوند از پول خود را می‌تواند به دست بیاورد.

کامرون ۲۳ ساله ۱,۲ میلیون پوند به شرکت بدهکار است، اما همچنان سبک زندگی لوکس خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد، که این موضوع خشم برخی از سرمایه‌گذاران را برانگیخته است. یکی از کسانی که هزاران پوند از دست داده به نشریه سان گفت: «عکس‌های کامرون واقعاً روی زخم برخی از ما که کل پس‌انداز زندگی خود را از دست داده‌ایم یا با از دست دادن خانه روبرو هستیم، نمک می‌پاشد. اشلی هم دائما از سفرهایش عکس می‌گذارد و آنها چندین ماه در دبی خوشگذرانی می‌کردند.» کامرون که بین آوریل تا ژوئن ۲۰۲۱ مدیر این کمپانی بود برای تسویه بدهی‌های خود مجبور به فروش املاک در دبی و اسپانیا شده است.

با ایجنت مک‌تامینی برای اظهار نظر در این مورد تماس گرفته شد.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر