بیرانوند یا کنعانی؛ مشکل پرسپولیس در دربی کدام است؟

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است پرسپولیس با خریدهای خوبی که در نیم‌فصل دوم انجام داده خط حمله خود را تقویت کرده و شرایط بهتری نسبت به نیم‌فصل اول دارد.

بیرانوند یا کنعانی؛ مشکل پرسپولیس در دربی کدام است؟
کد خبر : ۲۲۷۸۱۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه ۴ بر ۲ فولاد را شکست داد. فرزاد آشوبی، بازیکن پیشین پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره عملکرد سرخ‌پوشان در آستانه داربی اظهار کرد: پرسپولیس در چند بازی اخیر خود نشان داد که اشتیاق و میل بیشتری برای باز کردن دروازه حریف دارد و شرایط آن به خصوص با اضافه شدن عیسی آل کثیر و اورنووف بهتر شده است. پرسپولیس پیش از این در فاز هجومی مشکل داشت اما این دو بازیکن با خلاقیتی که از خود نشان می‌دهند سبب افزایش کیفیت بازی و سردرگمی حریف شده است.

او افزود: در حال حاضر وظایف تهاجمی بین این دو بازیکن تقسیم شده و اگر پیش از این مشکلاتی در این فاز داشت با حضور این دو بازیکن رفع شده است. در حقیقت در نیم فصل دوم شکل کلی تیم تغییر کرده و نفراتی که پرسپولیس نیاز داشت با جذب عیسی آل کثیر و اورنووف رفع و سطح کیفی بازی پرسپولیس بهتر شده است. قطعا با این روند عملکرد بهتری نیز در داربی خواهد داشت.

بازیکن پیشین پرسپولیس در واکنش به این که با توجه به محرومیت کنعانی‌زادگان و احتمال غیبت گولسیانی در داربی و از طرف دیگر اشتباهات بیرانوند در بازی با فولاد، آیا باید نگران عملکرد دفاعی پرسپولیس در بازی با استقلال بود، بیان کرد: محرومیت کنعانی زادگان اتفاق خوبی برای پرسپولیس نیست، البته اشتباهات بیرانوند خیلی جای نگرانی ندارد اما انتظار می‌رود با کیفیت و عملکرد بهتری در داربی حاضر شود. موضوع نگران‌کننده، غیبت کنعانی‌زادگان است که قطعا این موضوع به ضرر تیم پرسپولیس خواهد بود. به هر صورت پرسپولیس باید با تمرکز و آرامش بیشتری در داربی بازی کند تا نبود کنعانی زادگان مشکلی ایجاد نکند.

آشوبی در پایان درباره عملکرد خریدهای پرسپولیس در نیم فصل به خصوص عبدالکریم حسن و اوستون اورونوف، خاطرنشان کرد: هر دو تیم خریدهای خوبی داشتند اما پرسپولیس بازیکنان خلاق و گلزنی جذب کرده که در ادامه رقابت‌های لیگ به پرسپولیس کمک می‌کنند تا شرایط بهتری داشته باشد. این دو بازیکن با هوش هیجانی بالایی که دارند سبب سردرگمی حریف می‌شوند و شانس رسیدن حریف به دروازه را سخت می‌کنند.

منبع: ایسنا

۰
ارسال نظر