این پسر 16 ساله رقیب بیرانوند شد!

امیرمحمد قزوینه، دروازه‌بان تیم نوجوانان پرسپولیس که توجهات زیادی را به خود جلب کرده به تمرینات بزرگسالان این باشگاه اضافه شده است.

primary_image
کد خبر : ۲۲۷۷۹۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، تیم نوجوانان پرسپولیس این فصل موفق شد قهرمان رقابت‌های آسیاویژن تهران شود و در این میان دو بازیکن در ترکیب این تیم درخشش زیادی داشتند. امیرمحمد قزوینه، دروازه‌بان این تیم که توانست توجهات زیادی را به خود جلب کرده و درنهایت نیز به تمرینات بزرگسالان پرسپولیس اضافه شد.

این دروازه‌بان با عملکرد خوبش در تمرینات پرسپولیس حسابی توجه بیرانوند و گارسیا سانتوس، مربی برزیلی سرخپوشان را به خود جلب کرده است. با ادامه این روند احتمال اینکه این گلر 16 ساله یکی از سه دروازه‌بان پرسپولیس در رقابت‌های فصل آینده باشد، زیاد است.

همچنین امیررضا سینکایی، مهاجم تیم نوجوانان که با 28 گل موفق به کسب آقای گلی رقابت‌های نوجوانان تهران شد هم به تمرینات تیم بزرگسالان پرسپولیس دعوت شده اما به خاطر مشکلاتی هنوز نتوانسته در تمرینات سرخپوشان شرکت کند.

ناگفته نماند که پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل به توصیه علیرضا بیرانوند به دنبال جذب افشار صداقت، گلر جوان ملوان و پیام پارسا، دروازه‌بان صنعت نفت آبادان بود که هر دو با مشکل رضایتنامه مواجه شدند.

منبع: برترین ها

۰
ارسال نظر