آقای پرسپولیسی برای آمدن به پرسپولیس خانه‌اش را فروخت!

مرتضی فنونی‌زاده گفت: فرشاد فرجی برای آمدن به پرسپولیس خانه‌اش را فروخت، ما عاشق اینطور بازیکنان هستیم که به پرسپولیس دل ببندند.

آقای پرسپولیسی برای آمدن به پرسپولیس خانه‌اش را فروخت!
کد خبر : ۲۲۷۷۳۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس نسبت به نیم فصل اول تغییرات خوبی داشته و زمانی که گل اول را می‌زند به دنبال گل‌های بعدی است.

مرتضی فنونی‌زاده درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل نفت و گاز گچساران اظهار داشت: ۷۵ درصد از بازیکنان نفت و گاز برای اولین بار در استادیوم آزادی حاضر می‌شدند، اما برابر پرسپولیس با جسارت بازی کردند. باید به پیروز قربانی سرمربی این تیم تبریک گفت که تیم خوبی ساخته است.

وی افزود: با توجه به فرسایشی بودن لیگ برتر بهترین راه برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا قهرمانی در جام حذفی است، بر همین اساس پرسپولیس قدم اول را در این جام محکم برداشت، اما در مراحل بعد باید با تیم‌های قدرتمند بازی کند.

کارشناس فوتبال در مورد عملکرد اوسمار در پرسپولیس عنوان کرد: تفکرات اوسمار در بازی اول مقابل آلومینیوم خوب نبود و شکست خورد، اما سپس توانست در ۳ بازی بعدی برنده شود. در ابتدای سرمربیگری اوسمار، یکی از منتقدان او بودم. هم‌اکنون مهره‌های زمان گل‌محمدی در تیم هستند و چند نفر به تیم اضافه شدند و فوق‌العاده به پرسپولیس کمک کردند. اوسمار تغییرات خوبی در تیم داده و از وجود عالیشاه به نحو احسن استفاده می‌کند. از وحید امیری به خوبی بازی می‌گیرد و امیدوارم در دربی فیکس بازی کند. گذاشتن رفیعی کنار مسعود ریگی یا سینا اسدبیگی خوب است که به هافبک دفاعی کمک می‌کند. سروش به خوبی کار خودش که بازی‌سازی است را انجام می‌دهد.

فنونی‌زاده یادآور شد: اکنون تیم‌مان از لحاظ فنی و تاکتیکی رو به رشد است. با اینکه اوسمار هیچ وقت به گل‌محمدی نمی‌رسد و نمی‌تواند جای پای او بگذارد، اما وضعیت فنی پرسپولیس به گونه‌ای است که رفته رفته تغییراتی در روند بازی‌های تیم اتفاق می‌افتد که امیدوارکننده است. در دوران جدید وقتی پرسپولیس گل اول را می‌زند، برخلاف گذشته دیگر دفاع نمی‌کند و دنبال زدن گل‌های بعدی است؛ امیدوارم در بازی‌های آتی نیز این رویه ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: مهمترین کاری که نفرات پرسپولیس انجام می‌دهند دیگر به گلر پاس نمی‌دهند، مگر اینکه در شرایط بدی قرار داشته باشند.

پیشکسوت فوتبال درباره بازیکنان خارجی جدید پرسپولیس گفت: در ۲ هفته اخیر، اورونوف و عبدالکریم حسن خوب کار کرده‌اند. عبدالکریم بهترین بازیکن ۲۰۱۹ آسیا، خرید خوبی بود. در این رابطه باید از رضا درویش و اعضای هیئت مدیره باشگاه تشکر کنیم. علی نعمتی پست اصلی‌اش دفاع وسط است، خوب سر و تکل می‌زند و بازیکن سرعتی است، اما نتوانست در دفاع چپ خودش را نشان دهد؛ بنابراین این بازیکنان که به تیم اضافه می‌شوند عالی هستند.

فنونی‌زاده در مورد بازگشت آل‌کثیر به پرسپولیس گفت: بزرگ‌ترین اشتباه عیسی رفتن از پرسپولیس بود که به خاطر مسائل مالی بود و پول اضافه می‌خواست. حرکت خوبش این بود که برگشت تا به پرسپولیس کمک کند. بازیکنان به پرسپولیس می‌آیند و زمانی که چهره می‌شوند دنبال پول بیشتر هستند. سال ۶۴ به پرسپولیس آمدم، علی پروین گفت؛ این پیراهن در منیریه قیمتی ندارد، ولی از نظر معنوی شاید صدها میلیارد ارزش داشته باشد. فرشاد فرجی برای آمدن به پرسپولیس خانه‌اش را فروخت، ما عاشق اینطور بازیکنان هستیم که به پرسپولیس دل ببندند.

وی درباره دیدار پرسپولیس با فولاد در هفته نوزدهم و بازی دربی در هفته بیستم لیگ برتر خاطر نشان کرد: با اینکه فولاد در رده یازدهم جدول لیگ برتر قرار دارد، اما این تیم همیشه مقابل استقلال و پرسپولیس خوب بازی می‌کند. ۵۰ درصد عیار اوسمار در دیدار مقابل فولاد مشخص می‌شود. سپس اوسمار باید خوش را در دربی نشان بدهد و اگر پیروزی را از استقلال بگیرد از او به نیکی یاد می‌کنیم. گل‌محمدی در ۵-۶ دربی خوب نتیجه گرفته و برای او احترام قائلیم.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر