ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی امروز عصر با فولاد خوزستان

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر فولاد خوزستان: علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، حسین کنعانی‌زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون اورونوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آلکثیر

ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی امروز عصر با فولاد خوزستان
کد خبر : ۲۲۷۷۲۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، بازی پرسپولیس و فولاد امروز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰ برگزار می شود.

در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر خلیج فارس تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم فوتبال فولاد خوزستان خواهد رفت.

پرسپولیس در شروع مجدد رقابت‌های لیگ برتر در نیم فصل دوم بعد از شکست غیرمنتظره برابر آلومینیوم اراک در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر دو پیروزی ارزشمند و حیاتی به ترتیب برابر تراکتور تبریز و ذوب‌آهن اصفهان دست پیدا کرد تا شرایط خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشد.

شاگردان اوسمار ویرا در درحالی پای به این دیدار خواهند گذاشت که این تیم هم‌اکنون با ۳۶ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد.

پرسپولیس در پنج بازی اخیر خود مقابل فولاد در ٢ بازی برابر این تیم به برتری رسیده است و یک بازی نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته و در ٢ دیدار نیز متحمل شکست برابر این تیم خوزستانی شده است.

فولاد اگر چه در این فصل دچار حواشی و نیمکت این تیم شاید دچار تغییرات زیاد شده باشد، اما با حضور احمد آل‌نعمه مردان کارون نشان دادند تیم دست و پا بسته‌ای نیستند و می‌تواند قرمز‌ها را دچار دردسر کنند.

فولادی‌ها که با ٩ گل زده ضعیف‌ترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند با ١٩ امتیاز در رده دوازدهم جایی دارند و تلاش می‌کنند دست پر تهران را ترک کنند.

پرسپولیس ٣۶ امتیازی نیز در آستانه شهرآورد تهران، در این بازی با توجه به شرایط جدول و حضور استقلال تهران در صدرجدول رده بندی می‌کوشد تا با دست پر آماده تقابل با رقیب دیرینه خود شود. اوسمار ویرا سرمربی قرمز‌ها در این بازی مرتضی پورعلی گنجی، یاسین سلمانی، علی نعمتی و گئورگی گولسیانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

سرمربی برزیلی سرخ‌پوشان در این دیدار علیرضا بیرانوند را در درون قفس توری پرسپولیس قرار خواهد داد. محمد حسین کنعانی‌زادگان و فرشاد فرجی در قلب خط دفاعی قرار می‌گیرند. در غیاب علی نعمتی عبدالکریم حسن در سمت چپ خط دفاعی قرار می‌گیرد و دانیال اسماعیلی‌فر نیز در سمت راست خدا دفاع جایی می‌گیرد.

مسعود ریگی در پست شش جای می‌گیرد و سروش رفیعی نیز طراح حملات سرخ پوشان خواهد بود. اوستون اورنوف و مهدی ترابی نیز در بال چپ و راست جای می‌گیرند و جلو‌تر از آن‌ها امید عالیشاه به عنوان کاپیتان پرسپولیس بازی می‌کند. عیسی آل کثیر نیز به عنوان مهاجم تمام کننده در ترکیب قرمز‌ها جای می‌گیرد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر فولاد خوزستان:

علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، حسین کنعانی‌زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون اورونوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آلکثیر

منبع: خبرگزاری ایرنا

 

۰
ارسال نظر