ترکیب احتمالی استقلال پیش از دربی ۱۰۳

ترکیب احتمالی استقلال پیش از دربی ۱۰۳/ نکونام چهار تغییر قبلی را نیمکت‌نشین می‌کند

ترکیب احتمالی استقلال پیش از دربی ۱۰۳
کد خبر : ۲۲۷۷۰۷
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، انتظار می‌رود که نکونام با ترکیبی مشابه دیدار برابر سپاهان، تیمش را به مصاف استقلال خوزستان بفرستد.

برای فراموشی شکست در جام حذفی و افزایش روحیه بازیکنان پیش از برگزاری دربی پایتخت، استقلال امروز در اهواز میهمان هم‌نام خوزستانی خود است و به دنبال پیروزی است تا همچنان فاصله خود با رقبا را در صدر جدول رده‌بندی حفظ کند.

انتظار می‌رود که نکونام هر چهار تغییر قبلی که در ترکیب تیمش ایجاد کرده بود را دوباره نیمکت‌نشین کند و بازیکنان دیدار با سپاهان به ترکیب بازگردند و البته شاید هم ماشاریپوف امروز از روی نیمکت کار را آغاز کند.

سیدحسین از معدود خوب‌های استقلال در رفسنجان بود. سنگربان آبی‌ها چند سیو خوب و اثرگذار داشت و دروازه تیمش را حسابی نجات داد. او امیدوار است که امروز نیز در اهواز دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

با توجه به عملکرد ضعیف خط دفاعی آبی‌ها در بازی قبل، انتظار می‌رود که ایمان سلیمی به ترکیب اصلی برگردد و در کنار رافائل سیلوا و آرمین سهرابیان به میدان بروند.

مهدی‌پور که در دیدار قبل نیمکت‌نشین بود، امروز از ابتدا به میدان می‌رود. روزبه چشمی نیز در پست هافبک دفاعی بازی خواهد کرد و جلوتر از آنها، شاهد حضور آرش رضاوند هستیم.

علی‌رغم پنالتی از دست رفته اما صالح حردانی همچنان انتخاب نخست جواد برای سمت راست است. در سمت چپ نیز ابوالفضل جلالی وینگ بک آبی‌ها خواهد بود.

پس از تغییراتی که در بازی قبل داده شد، امروز گوستاوو بلانکو یک بار دیگر در خط حمله تیم قرار خواهد گرفت و ممکن است مهرداد محمدی از ابتدا برای تیمش به میدان برود.

ترکیب استقلال برای دیدار با استقلال خوزستان:

سیدحسین حسینی، ایمان سلیمی، آرمین سهرابیان، رافائل سیلوا، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، مهرداد محمدی، گوستاوو بلانکو

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر