ترکیب تیم پرسپولیس با یک سورپرایز برای بازی امروز

پرسپولیس با اوسمار به دنبال چهارمین برد متوالی خواهد بود.

asdasd
کد خبر : ۲۲۷۷۰۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، تیم پرسپولیس در دیدار پیش از دربی مقابل فولاد به میدان خواهد رفت و امیدوار است که با غلبه بر این تیم، سرنوشت صدر جدول را در اختیار بگیرد. 

نکته مهم اینکه پرسپولیس برای این بازی گئورگی گولسیانی را به دلیل مصدومیت و علی نعمتی را به علت محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

با این حال اسکواد پرستاره پرسپولیس این فرصت را به سرمربی برزیلی می‌دهد که تغییرات موردنظر را در ترکیب اعمال کند.

* جای پای عبدالکریم سفت می‌شود

در خط دروازه علیرضا بیرانوند بعد از محرومیت به قفس توری بازخواهد گشت و یک خط جلوتر، حسین کنعانی و فرشاد فرجی حضور خواهند داشت.

جناحین پرسپولیس با دانیال اسماعیلی‌فر و عبدالکریم حسن تشکیل شده است. جایی که آنها با نفوذ خود حسابی خط دفاعی حریف را آزار خواهند داد.

* خروج احتمالی خدابنده‌لو

خط هافبک پرسپولیس دوباره با یک هافبک دفاعی تشکیل شده و احتمالا سینا اسدبیگی از ترکیب خارج خواهد شد تا مسعود ریگی به جای او بازی کند.

کمی جلوتر سروش جای محمد خدابنده‌لو را می‌گیرد و در روز نیمکت نشینی سعید صادقی، اورونوف و ترابی بازیکنان کناری خواهند بود.

* عالیشاه به خط حمله برمی‌گردد

زوج خط حمله پرسپولیس با خروج وحید امیری احتمالا با عالیشاه و عیسی آل‌کثیر تشکیل خواهد شد تا آنها آماده حمله به دروازه حریف بشوند. عیسی در چند بازی اخیر عملکرد درخشانی داشته و حالا باید دید که در این دیدار چه می‌کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند

عبدالکریم حسن

فرشاد فرجی

حسین کنعانی

دانیال اسماعیلی‌فر

مسعود ریگی

سروش رفیعی

اوستون اورونوف

مهدی ترابی

امید عالیشاه

عیسی آل کثیر

منبع: برترین ها

۰
ارسال نظر