خبر خوش بازیکن پرسپولیس برای هواداران

مدافع گرجستانی پرسپولیس خبر غیبت قطعی‌‌اش در دربی را تکذیب کرد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس در بازی با ذوب آهن بعد از این که گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند مصدوم شد و از زمین بیرون رفت.

مصدومیت او در لحظه اول چندان جدی به نظر نمی‌رسید اما وقتی اعلام شد گولسیانی به بازی با فولاد نمی‌رسد نگرانی هواداران پرسپولیس شروع شد. نگرانی‌ای که این روزها بیشتر از قبل هم شده است.

روز گذشته پزشک باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد که گولسیانی قطعا به فولاد نمی‌رسد اما وضعیتش برای با استقلال در روز چهارشنبه هفته آینده مشخص نیست.

گئورگی در حال حاضر به گرجستان رفته است تا مداوایش را در آنجا پیگیری کند. او روز گذشته به خبرنگار «فوتبالی» گفته بود که دو هفته پس از مصدومیتش می‌تواند بازی کند. دو هفته پس از مصدومیت گولسیانی دقیقا با روز برگزاری دربی مصادف می‌شود.

امروز یکی از رسانه‌ها خبر داده است که گولسیانی به طور قطع دربی شماره 102 نخواهد رسید. اما گئورگی در یک مکالمه کوتاه با خبرنگار فوتبالی این خبر را رد کرده است.

او در واکنش به انتشار این خبر گفت: «درست نیست. همان طور که گفتم هنوز مشخص نیست. من روند ریکاوری خودم را انجام می‌دهم، شاید بتوانم به موقع برگردم.»

گئورگی ظرف یکی دو روز آینده به تهران برمی‌گردد تا پزشکان باشگاه وضعیت مصدومیت او را بررسی و بر اساس آن، حرکات ترمیمی و تمرینات او را طراحی کنند.

آنچه که مشخص است که هنوز نمی‌شود به صراحت درباره غیبت یا حضور گولسیانی در دربی صحبت کرد و برای روشن شدن تکلیف این ماجرا باید تا اوایل هفته آینده صبر کرد.

منبع: برترین ها

کد خبر : ۲۲۷۶۶۴
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان