غیبت دو ستاره بزرگ پرسپولیس در دربی پایتخت

یکی از نگرانی های اوسمار سه‌کارته بودن محمدحسین کنعانی‌زادگان است که در صورت اخطار گرفتن در بازی فردا دربی را از دست خواهد داد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، پرسپولیس در بازی فردا با فولاد خوزستان گئورگی گولسیانی را به علت کشیدگی عضله در اختیار ندارد و این بازیکن گرجستانی برای پشت سر گذاشتن دوره درمانی‌اش راهی کشور خود شده است. شرایط گولسیانی به شکلی است که شاید اواسط هفته آینده بتواند به تمرینات گروهی سرخپوشان برگردد و این بدان معناست که احتمال غیبت او در دربی هم وجود دارد. در بازی پرسپولیس و نفت و گار گچساران اوسمار تصمیم گرفت به علی نعمتی استراحت داده و از فرشاد فرجی در کنار کنعانی زادگان استفاده کند. اما شرایط این بازی نسبت به دیدار با فولاد فرق دارد و اوسمار مجبور است نیم‌نگاهی هم به دربی ۱۰۲ داشته باشد.

از این جهت که باید از زوجی استفاده کند که برای دربی در صورت غیبت احتمالی گولسیانی هماهنگ باشند. با حضور عبدالکریم حسن در سمت چپ خط دفاع پرسپولیس نعمتی احتمالا مجبور شود از این پس به پست اصلی خود برگردد. در چنین شرایطی برای بازی فردا نعمتی هم این شانس را دارد که یکی از مدافعان میانی ثابت تیمش باشد. اما موضوع دیگر سه‌کارته بودن محمدحسین کنعانی‌زادگان است که در صورت اخطار گرفتن در بازی فردا دربی را از دست خواهد داد. در همین راستا اوسمار حتی می‌تواند از زوج نعمتی و فرجی مقابل فولاد بهره ببرد تا نگرانی بابت محرومیت کنعانی نداشته باشد. با توجه به این مساله هر احتمالی در بازی فردا ممکن است.

منبع: برترین ها

کد خبر : ۲۲۷۶۵۷
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان