جواب سیدجلال به ناراحتی بازیکنان پرسپولیس

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت، بازیکنان جدید این تیم باید بیشتر تلاش کنند و با تمام قدرت به کارشان ادامه دهند.

asdasd
کد خبر : ۲۲۷۵۷۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، سیدجلال حسینی پس از پیروزی ۳ بر صفر پرسپولیس مقابل نفت و گاز گچساران گفت: بله خدا را شکر امروز روی نیمکت نشستیم و توانستیم یک برد خوب هم مقابل نفت و گاز گچساران به دست بیاوریم.

وی در پاسخ به این سؤال که قراردادش با باشگاه پرسپولیس امضا شده است، تصریح کرد: بله، قراردادم امضا شد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شرایط سرخپوشان چگونه است، خاطر نشان کرد: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و امروز هم یک بازی خیلی خوبی انجام دادیم. این بازی برای ما تمام شد و باید بازی‌های‌مان را در لیگ ادامه دهیم.

حسینی درباره رقابت پرسپولیس با استقلال در لیگ برتر تصریح کرد: ما بازی به بازی پیش می‌رویم، بازی بعدی ما در لیگ خیلی حساس است. استقلال، سپاهان و تراکتور تیم‌هایی هستند که در کورس هستند. بچه‌های ما باید روز به روز بیشتر تلاش کنند تا مرحله به مرحله جلو برویم.

وی راجع به این موضوع که خط دفاع پرسپولیس نسبت به گذشته نظم بهتری پیدا کرده است، یادآور شد: خط دفاع پرسپولیس قبلاً هم خوب بود، ما یک مرحله سخت داشتیم و خوشبختانه گذراندیم. الان هم بازی به بازی جلو می‌رویم. در نیم‌فصل دوم کار برای همه تیم‌ها سخت است. بچه‌های ما خیلی خوب تلاش می‌کنند و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره درخشش خریدهای جدید این تیم گفت: بازیکنان جدید باید بیشتر تلاش‌ کنند، ما کاری نداریم که یکی دو بازی آنها خوب بودند و باید در پرسپولیس با تمام قدرت کار کنند و نظم تیمی داشته باشیم.

حسینی در واکنش به ناراحتی بازیکنان نسبت به دریافتی‌ها یادآور شد: دقیقاً همین‌طور است و امیدوارم باشگاه بتواند درست کار کند و بازیکنان بتوانند به لحاظ مالی و فوتبالی شرایط خوبی داشته باشند.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر