عکس عاشقانه اوسمار و همسرش را ببینید!

تصویری عاشقانه از اوسمار و همسرش در طبیعت را مشاهده می کنید.

عکس عاشقانه اوسمار و همسرش را ببینید!
کد خبر : ۲۲۷۴۳۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، اوسمار وی را، فوتبال را کودکی و بطور حرفه ای از نوجوانی در آکادمی اینترناسیونال آغاز کرد و در طول فعالیت های فوتبالی خود در تیم های چون اینترناسیونال ، ژوونتود ، فلومیننزه و … توپ زده است.

وی پس از خداحافظی از فوتبال در حال حاضر به عنوان مربی فوتبال فعالیت میکند و در کارنامه ایشان مربیگری و دستیار مربی تیم هایی چون زیر ۲۰ سال کورینتیانس و تیم براگانتینو ، کورینتیانس (دستیار) گوارانی ، ویتوریا ، اینترناسیونال (دستیار) و .. دیده می شود.

اوسمار و همسرش

اوسمار مربی جدید پرسولیس پیش از پیوستن به این تیم، مربی موقت تیم اینترناسیونال بود. او در رده های سنی زیر ۲۰ سال فوتبال و جوانان تجربه زیادی دارد.

وی مدتی مربی ژوونتود بود و سپس، هدایت تیم جوانان اینترناسیول را بر عهده گرفت و مدتی نیز هدایت آکادمی فلومیننسه را برعهده داشت.

اوسمار ویرا در سال ۲۰۱۹ هدایت دو تیم گوارانی و ویتوریا را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ دوباره به عنوان دستیار به اینترناسیول پیوست تا انتهای فصل ۲۰۲۱ در این تیم ماند.

او در آغاز فصل ۲۰۲۱ هدایت سیانورته در لیگ سطح اول ایالت پارانای برزیل را بر عهده گرفت. در کل بیشترین همکاری انی مربی فوتبال اهل برزیل با تیم ایننرناسیونال بود و حالا در اولین تجریه خود در یک تیم ایرانی باید دید چه عملکردی را نشان خواهد داد.

 

۰
ارسال نظر