چهار بازی متوالی پرسپولیس در آزادی تا پایان سال

پرسپولیس تا پایان سال جاری چهار مسابقه متوالی در خانه برگزار خواهد کرد.

چهار بازی متوالی پرسپولیس در آزادی تا پایان سال
کد خبر : ۲۲۷۳۷۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، تیم پرسپولیس در اسفندماه ترافیک سنگینی در برگزاری بازی‌هایش داشته و ضمن انجام دو مسابقه سخت مقابل تراکتور و ذوب آهن، چهار دیدار دیگر هم تا پایان ماه جاری در برنامه خواهد داشت.

نکته جالب اینجاست که پرسپولیس هر چهار مسابقه بعدی‌اش در سال ۱۴۰۲ را در تهران و ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد که این فرصت خوبی است تا آنها با کسب بیشترین پیروزی‌ها و امتیازات لازم پایانی خوش در سال ۱۴۰۲ برای خود رقم بزنند. پرسپولیس دوشنبه هفته آینده ۱۴ اسفندماه در مرحله یک شانزدهم نهایی باید مقابل تیم دسته اولی نفت و گاز گچساران بازی کند که این مسابقه اولین بازی خانگی سرخ‌ها با حضور تماشاگران بعد از دیدار با نساجی در تاریخ ۷دی‌ماه است و آنها بعد از دو ماه و یک هفته می‌توانند بازی تیم محبوب‌شان را از نزدیک ببینند.

چهار روز بعد از بازی جام حذفی مقابل تیم لیگ یکی، سرخ‌ها روز جمعه میزبان تیم فولاد هستند که به تازگی تغییراتی در کادر فنی خود داشته است. پرسپولیس چهارشنبه 23 اسفندماه هم در ورزشگاه آزادی دربی سنتی پایتخت را مقابل استقلال برگزار خواهد کرد که البته در این بازی میهمان است. آخرین بازی سال پرسپولیس هم روز یکشنبه 27 اسفندماه در تهران و مقابل پیکان برگزار خواهد شد.

روی کاغذ تنها مصاف با استقلال صدرنشین دشوار به نظر می‌رسد و از تیم اوسمار انتظار می‌رود در سه مسابقه دیگر حتما پیروز شوند و ضمن صعود به جمع 16 تیم جام حذفی در رقابت قهرمانی لیگ برتر باقی بمانند که باید دید شرایط این تیم در این بازی‌های خانگی چگونه خواهد بود و با توجه به سرمای اسفندماه هواداران این تیم در این چهار بازی چقدر و چگونه از تیم محبوب‌شان حمایت خواهند کرد.

منبع: ورزش 3

۰
ارسال نظر