خوشگذرانی های ارلینگ هالند با ماشین ۳.۲ میلیون یورویی/ عکس

ارلینگ هالند به تازگی یک مرسدس ۳.۲ میلیون یورویی سفارش داده که تنها ۲۷۵ نسخه از آن در بازار موجود خواهد بود.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، ارلینگ هالند با استانداردهای بالایی که دارد در زمین مسابقه غوغا به پا می‌کند و در خارج از زمین نیز قصد دارد با سفارش یک مرسدس AMG One سطح گاراژ سوپرخودروهای لوکس خود را بالاتر ببرد. ماشین جدید هالند دارای پنج موتور فرمول یک است و با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار به حداکثر سرعت ۲۱۹ مایل در ساعت یا ۳۵۲ کیلومتر در ساعت می‌رسد. این هیولا صفر تا ۱۲۴ مایل در ساعت یا ۰-۲۰۰ کیلومتر را در ۷ ثانیه طی می‌کند و می‌تواند در ۱۵.۶ ثانیه به سرعت ۱۸۶ مایل در ساعت یا ۳۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

روزنامه نروژی Dagens Naeringsliv این خبر را اعلام کرد و همچنین اضافه کرد که ستاره سیتی با «اوله ارتواگ» دوست دوران کودکی خود و موسس شرکت سرمایه‌گذاری HiTecVision، برای خرید این ابرخودرو همکاری کرده. این ماشین یکی از خاص‌ترین ماشین‌های تولید شده است و مرسدس تنها ۲۷۵ نسخه از آن را تولید خواهد کرد. قیمت این ماشین بیش از ۲.۵ میلیون یورو است که با احتساب تمام مالیات‌ها مجموعا به قیمت ۳.۲ میلیون یورو می‌رسد.

مهاجم سابق بوروسیا دورتموند که در اولین فصل حضورش در اتحاد به سه‌گانه رسید، یک مرسدس AMG GLE کوپه ۱۰۵ هزار یورویی، رولزرویس کولینان ۳۵۰ هزار یورویی، آئودی آوانت RS۶ و رنج‌روور ۱۴۰ هزار یورویی نیز در گاراژ خود دارد.

2

منبع: خبر ورزشی

کد خبر : ۲۲۷۳۷۴
لینک کوتاه کپی شد
0
۱
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان