امیر علی‌اکبری شب قبل مسابقه فردا: غول هندی نمی تواند کاری کند!

غول هندی اگر نتواند از کشتی خود به خوبی استفاده کند، مهارت های محدودی دارد و نمی‌تواند کار زیادی انجام دهد.بازی را با برد تمام خواهم کرد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۷۳۴۷
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، فایتر کشورمان در آستانه مبارزه خود با آرجان بولار گفت: برنده این مبارزه مستحق مبارزه برای قهرمانی است.

امیر علی‌اکبری در حاشیه برگزاری نشست خبری رویداد وان ۱۶۶ قطر در خصوص مبارزه فردا جمعه - ۱۱ اسفندماه با آرجان بولار قهرمان پیشین دسته وزن سنگین اظهار داشت:

برای این مسابقه بسیار هیجان زده هستم و نمی‌توانم منتظر آن باشم. خیلی سخت تمرین کرده‌ام و معتقدم در بهترین شرایط هستم.

این بزرگترین مبارزه من در سازمان وان تاکنون بوده است.

ما هر دو کشتی‌گیر بودیم و سابقه طولانی در این ورزش داریم. معتقدم که این یک مبارزه عالی خواهد بود و برنده سزاوار مبارزه برای عنوان قهرمانی در برابر آناتولی مالیخین خواهد بود.

بخوانید: زمان دقیق مسابقه امروز امیر علی اکبری با آرجان بولار+جزئیات

وی در ادامه تصریح کرد: می‌توانم بگویم که توانایی‌های فیزیکی بولار بزرگترین منبع قدرت او است و این ممکن است مشت زدن به او را برای من سخت کند.

فکر می‌کنم اگر نتواند از کشتی خود به خوبی استفاده کند، مهارت های محدودی دارد و نمی‌تواند کار زیادی انجام دهد. اگر خدا بخواهد بازی را با برد تمام خواهم کرد.

فایتر کشورمان در ادامه عنوان کرد:  بسیار خوشحالم که در این رویداد هستم و برای مبارزه در قطر هیجان زده هستم. قطعاً چنین رویدادی در خاورمیانه به توسعه هنرهای رزمی در منطقه کمک می‌کند. آوردن سازمان وان به خاورمیانه قطعاً باعث رونق ورزش رزمی خواهد شد و واقعاً امیدوارم که روزی این رویداد به ایران بیاید.

پس از پیروزی، راه را به مردم نشان خواهم داد و آنها را راهنمایی خواهم کرد. نشان خواهم داد که مسیر موفقیت من پس از توکل به خداوند متعال و توکل بر او بر پایه نظم در تمرینات، پشتکار پس از هر شکست و تلاش برای بازگشت قوی‌تر بوده است./خبرورزشی

 

۰
ارسال نظر