حرف های جالب رامین رضاییان از اعتصاب در پرسپولیس

رامین رضاییان مهره پرسپولیسی تیم ملی که البته حالا بازیکن سپاهان محسوب می‌شود ۸ سال قبل با صراحت مدعی شد هیچ اقدامی در جهت اعتصاب بازیکنان پرسپولیس انجام نداده است.

asdasd
کد خبر : ۲۲۷۳۲۹
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، رامین رضاییان مهره پرسپولیسی تیم ملی که البته حالا بازیکن سپاهان محسوب می‌شود ۸ سال قبل با صراحت مدعی شد هیچ اقدامی در جهت اعتصاب بازیکنان پرسپولیس انجام نداده است.

بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی مقابل ذوب آهن از شرایط مالی گلایه کردند و حتی مهدی ترابی با صراحت از مدیرعامل باشگاه خواست به جمع آن‌ها آمده و پیرامون این مسئله صحبت کند. نکته جالب توجه این‌جاست که دقیقا ۸ سال قبل در اسفند ۹۴ هم پرسپولیسی‌ها همین مشکل را داشتند و رامین رضاییان که در آن مقطع پیراهن قرمز را بر تن می‌کرد در گفت‌وگو با خبرورزشی ضمن تاکید بر این‌که پرسپولیسی‌ها پولکی نیستند و فقط حقشان را می‌خواهند، بحث پررنگ بودن نقش خودش در اعتصاب قرمزپوشان که توسط برخی از پیشکسوتان در آن مقطع شایعه شده بود را قاطعانه رد کرد و گفت: بازیکنان اگر پولکی بودند با چنین تعصبی دل به کار نمی‌دادند. ما فقط حقمان را می‌خواهیم. خود من اگر دنبال پول بودم شرایط بهتری در تیم‌های صنعتی داشتم. یک تیم به من گفت بیا قرارداد ببندیم و بلافاصله پس از امضا کردن، ۸۰۰میلیون تومان نقد بگیر اما به خاطر پرسپولیس زیر بار نرفتم. این شایعه که می‌گویند من عامل اعتصاب بازیکنان پرسپولیس بودم هم صحت ندارد چون همان‌طور که گفتم هیچ‌کدام از ما پرسپولیسی‌ها پولکی نیستیم.

رضائیان

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر